Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

lighteNN graphic gallery


photomanHQ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

slėpkis po lapais gaiduk kaip normalia kritika pasakysi tai ir priimsiu, o dėl to 10 metu vaiko tai visalaik galima įsiaiškint viska per ts, ir duodu 100% kad nesutiksi pabazarint. :)

Hmm, neturiu ką pasakyti, matosi esi nelabai protingas, ir ten su savo "bazarais" per "TeamSpeak" grasini, kas iš to, kad tau ten 13-15 metų, kada tu nei kritikos nepriimi, nei ką, kopijuoklis esi ir nieko nepakeisim...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Hmm, neturiu ką pasakyti, matosi esi nelabai protingas, ir ten su savo "bazarais" per "TeamSpeak" grasini, kas iš to, kad tau ten 13-15 metų, kada tu nei kritikos nepriimi, nei ką, kopijuoklis esi ir nieko nepakeisim...

Kauše tu, aš tau sakiau kaip pasakysi normaliai kritika tai ir priimsiu. Kur aš tau grasinu su tuo teamspeaku apuoke tu? :D pasiuliau pašnekėt bet kaip ir eilinis ponas žinovas, visalaik atsisako, nes su "vaikais" gi nešneka. :D stopudovai bijai savo cipiantį balsa parodyt, tik primeti kažkokį tai "suaugusį" bachura. Kopijuoklis.. jau net nebeturi ka išsigalvot, okey, kopijuoklis, bet tas kopijuoklis tau atsiputes ant to gfx pakrautu, tad neįdomu bliude esi. :)

Redaguota , nario .lighteNN`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kauše tu, aš tau sakiau kaip pasakysi normaliai kritika tai ir priimsiu. Kur aš tau grasinu su tuo teamspeaku apuoke tu? :D pasiuliau pašnekėt bet kaip ir eilinis ponas žinovas, visalaik atsisako, nes su "vaikais" gi nešneka. :D stopudovai bijai savo cipiantį balsa parodyt, tik primeti kažkokį tai "suaugusį" bachura. Kopijuoklis.. jau net nebeturi ka išsigalvot, okey, kopijuoklis, bet tas kopijuoklis tau atsiputes ant to gfx pakrautu, tad neįdomu bliude esi. :)

:D prajuokinai su tuo bliūdu, ir dar sakai, kad aš tave juokinu, ne nu bet biški keistas tu... Neprimetu jokio suaugusio "bachūro", tiesiog man yra 14 metų, bet matau jog už tave geriau mastau, biški paieškojau apie tave, tau juk irgi 13-14. Dabar dėl kritikos, jei nori būti "Profesionalu" ar bent kaškuo rimčiau, tu privalai priimti visą kritiką, betkokią, ar ten rašytų "Tu d* esi", čia aiškiai matosi, jog kaškokie 10 metų vaikai nori atkreipti dėmesį, arba tau pavydi... Tad pagalvok, nes ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Koks tavo reikalas aš priimu ta kritika ar ne, priimsiu ar nepriimsiu? Priimu ta kritika kuri yra žmoniška, o ne ta kuri visiškai pievomis parašyta. Tau išvis mažiausiai turėtu rupėt priimu aš ta kritika ar ne, savo amžiui koks esu toks esu - reiškias toks ir turiu buti, čia jau mano reikalas kaip aš elgiuosi. Manau mažiau tau kištis reikia į mano reikalus. :) Jeigu į šia žinute atrašysi, tai bus "pasaka be galo", tad nesirodyk kad dar tu turi ka pasakyti ir pamiršk ta mano galerija. :) Beab ejo, jeigu dar nori man kanors pasakyti, tai eik į pm, nes savo galerijoj bardako matyt nenoriu. :)

Redaguota , nario .lighteNN`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks tavo reikalas aš priimu ta kritika ar ne, priimsiu ar nepriimsiu? Priimu ta kritika kuri yra žmoniška, o ne ta kuri visiškai pievomis parašyta. Tau išvis mažiausiai turėtu rupėt priimu aš ta kritika ar ne, savo amžiui koks esu toks esu - reiškias toks ir turiu buti, čia jau mano reikalas kaip aš elgiuosi. Manau mažiau tau kištis reikia į mano reikalus. :) Jeigu į šia žinute atrašysi, tai bus "pasaka be galo", tad nesirodyk kad dar tu turi ka pasakyti ir pamiršk ta mano galerija. :) Beabejo, jeigu dar nori man kanors pasakyti, tai eik į pm, nes savo galerijoj bardako matyt nenoriu. :)

Sorry, bet negaliu aš tavo kvailumo suprasti... Tu suprask tu atrodysi kaip vaikas, jei nepriimsi tos kritikos, o dėl bardako, juk pats jį ir pradėjai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Hey, matosi tu labai mėgsti savo galerija teršti, suprask, jau susivarei, nors net nieko įspūdingo nepasakiau....

Tiesiog tingiu chat'int su bukais žmonėmis, o tu kaip kaušas maigai ta klaviatura, bandai parašyt kažka įspudingo, bet žinokis, kad nelabai išeina. Per ts bijai pašnekėt nes žinai kad žodis į žodį tave suvartysiu, nespėtum net sugalvot ka atsakyt netaip kad rašytum per jobana klaviške. ;/ :) Peace, nebeįdomus tu man. Geriau dar labiau nerodyk koks tu debilas esi ir neberašyk čia :)

Redaguota , nario .lighteNN`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog tingiu cha'tint su bukais žmonėmis, o tu kaip kaušas maigai ta klavetura, bandai parašyt kažka įspudingo, bet žinokis, kad nelabai išeina. Per ts bijai pašnekėt nes žinai kad žodis į žodį tave suvartysiu . :) Peace, nebeįdomus tu man. Geriau dar labiau nerodyk koks tu debilas esi ir neberašyk čia :)

Prasideda, toks jau kietas manai ant "bazaro"? Aš čia tau nieko nesakau, nes nenoriu, jog kaškas manytų, jog dėl tavęs turėjau pradėti normaliai "bazarinti", so go home and burn yourself, or just be quiet, and happy, okey?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prasideda, toks jau kietas manai ant "bazaro"? Aš čia tau nieko nesakau, nes nenoriu, jog kaškas manytų, jog dėl tavęs turėjau pradėti normaliai "bazarinti", so go home and burn yourself, or just be quiet, and happy, okey?

Katik pats pripažinai save kaip debilą. Sėkmės tau gyvenime su tokiu protu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tu tikrai labai keistas ;D, na bet ką pakeisi, galbūt nueik ką nupiešk praeis noras dar labiau save žeminti...

Tai aš save žeminu? :DDD nu viršunė, įdomu koks profesorius man aiškino kaip ir kokia kritika priimt, nors tai visiškai ne jo reikalas. :D tu pats nejauti ka tu šneki, žmogeli. :) aš keistas jam matai. :D tu b.let rašai ir galvoji kad mane diorgini su savo bereikšmiais komentarais.

Redaguota , nario .lighteNN`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš save žeminu? :DDD nu viršunė, įdomu koks profesorius man aiškino kaip ir kokia kritika priimt, nors tai visiškai ne jo reikalas. :D tu pats nejauti ka tu šneki, žmogeli. :) aš keistas jam matai. :D tu b.let rašai ir galvoji kad mane diorgini su savo bereikšmiais komentarais.

Patylėti galėtum bentjau, vienu žodžiu, patylėsiu, nes man jau gaila tavęs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3891 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...