Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykit kokį PC pirkti :)


mantux5

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3888 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 44
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Taigi, šiek tiek pakeitaliojau viską... Ar taip gerai bus? Jeigu ne, kas negerai?

5c9c0d831aefbf4c819c4b398251df0e133.png

Nerimtai tas 1TB HDD prie tokio kompo atrodo, nes dabar atsisiunti žaidimą - nėr 20GB, įsirašai, dar 20 nėra, taip ir užpildysi greit tą 1TB. Nebent aišku nežiūri filmų, neklausai muzikos, tai gal ir užtektų 1TB, bet aš į tokį dėčiau 2TB kaip minimum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nerimtai tas 1TB HDD prie tokio kompo atrodo, nes dabar atsisiunti žaidimą - nėr 20GB, įsirašai, dar 20 nėra, taip ir užpildysi greit tą 1TB. Nebent aišku nežiūri filmų, neklausai muzikos, tai gal ir užtektų 1TB, bet aš į tokį dėčiau 2TB kaip minimum.

Man pilnai pakaks :) Nes su 150GB jau keletą metų sedžiu ir nieko tokio...

Tačiau man svarbu ar viskas gerai sudėta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai turūbt tik internete tesėdi? Gerai sudėta, jeigu nežiūrint į HDD.

Filmus žiūriu online, muzikos nelabai klausau, o jei ir klausau tai taip pat nesisiunčiu. O dėl žaidimų... Keletą žaidimų turėti pakanka, pabosta ištrinu ir naują siunčiuos.

Beje dėkui už atsakymą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nerimtai tas 1TB HDD prie tokio kompo atrodo, nes dabar atsisiunti žaidimą - nėr 20GB, įsirašai, dar 20 nėra, taip ir užpildysi greit tą 1TB. Nebent aišku nežiūri filmų, neklausai muzikos, tai gal ir užtektų 1TB, bet aš į tokį dėčiau 2TB kaip minimum.

Ko nenaudoji istrini paziuri filma istrina uztenka 1tb tikrai Bet dalis yra geros mano manimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3888 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...