Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Instr.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Privėt žmogai.

Esu tas, kurį vadina Tomu. Tėvai pagaliau išdavė mano tikrą metų skaičių t.y - 17. Mėgstu ektreemą, pats užsiminėju tuo ,MTB sport. Be viso šito sėdžiu prie PC, nes ateitis tuom ir užsiriboja - IT profesija. Mėgstu vakarais gerą kiną, neesu koks žulikas, kuris valgo siemkas ir vairuoja golfa. Mėgstu pasėdėt kompanijoj, in-real dažnai iš manęs galima išgirsti repliką, bet tai dažniausiai būna juoko forma. Šiaip praktiškai esu atsijungęs nuo TV, nuobodu žiūrėt į "dėžutę" :) Taipogi mane apibūdina žodis - užsispyręs. Taigi lygtais visas tiesas apie save pasakiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie nuotraukas, šiaip į internetą nededu JOKIŲ savo gyvenimo nuotraukų tai mano asmeninis gyvenimas, rodau draugams ir pažįstamiems. Internetas toks dalykas, kada neverta pasitikėt niekuo, nors truputį prisirišt galima. Bet vėlgi neesu skustas, nenešioju NIKE/ADIDAS, pas mane nerasi kišenei peilio ar už nugaros lazdos, šiaip kai reikia ištiesiu pagalbos ranką, bet tuo piktnaudžiaut irgi nereikia :) Šiaip yra pagrindinė gyvenimo moto: Nenori - nereikia, norėsi - nebus, taip dažnai nutinka ir man.Taippat mėgstu alu ir riešutus prie gero kino. Mėgstu greiti, ir kaip sakoma " geriau akimirka maximalumo dozės, negu, amžinybė vidutinybės" :) :rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...