- Giedrius R.

Drifter's Life

Recommended Posts

Na visi kuria tuos drift video, tai sumaniau ir aš padaryti. Šis filmukas bus iš dviejų dalių. Čia žmogus nusiperka mašiną ir pradeda driftinti. LIKE, Subscribe, Comment.

VIDEO

Redaguota , nario - Positive.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na tai ką, štai ir antras part'as, jame jau aš driftinu

;). Buvau gavęs tokį easy klausimą - Kodėl nekeli HD? aš atsakiau - Mano internetas toks lėtas, jog 1MB įkelia per 35sec, tai ką kalbėti apie HD? Visą naktį keltu... Gal kaškada ir įkelsiu HD. Taippat labai ačiū už 1 part'o peržiūras pasiekiau net 280 per 1dieną... Tikiuosi patiks antras part'as.

VIDEO

Dalintis šį pranešimą

*Myliu SuperGames.lt* nu bet ir šūdas video. puse video žiurėjom kai vaikščioja, paskui važinėja. "Tikrai greita mašina" Tai *Myliu SuperGames.lt* išpradžių nusipirko, tada tik sugalvojo pažiurėt kas per mašina? "Greita mašina, einu persivilkt ir padirftint" *Myliu SuperGames.lt* kol persivilko tai ir sutemo, persivilko ir vistiek tie patys rūbai... Driftas tai išvis tragiškas.

Dalintis šį pranešimą

*Myliu SuperGames.lt* nu bet ir šūdas video. puse video žiurėjom kai vaikščioja, paskui važinėja. "Tikrai greita mašina" Tai *Myliu SuperGames.lt* išpradžių nusipirko, tada tik sugalvojo pažiurėt kas per mašina? "Greita mašina, einu persivilkt ir padirftint" *Myliu SuperGames.lt* kol persivilko tai ir sutemo, persivilko ir vistiek tie patys rūbai... Driftas tai išvis tragiškas.

Debilas esi nieks nekaltas ;)

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele