Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pervedimo paslaugos (STEAM, Origin, Ebay ir kt.) - ATSISKAITYMAS IR SMS!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

| Sveiki visi, kad nereikėtu klausti mano vardo iškart pasakau, kad esu Tadas. |

| Mano kaip ir paslaugos yra jums padėti įsigyti kažkokias tai prekes. |

| Aš galiu jums padėti nusipirkti žaidimus, daiktus, kurių galbūt įsigyti negalite. |

| Perkamiems daiktams gali reikėti kitokios el.bankininkystės kurią nevisi turi. |

| Tai yra Paypal, MoneyBookers, Credit Card ir kitos bankininkystės. |

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

___---___

---

Galiu jums padėti perkant iš populiarių parduotuvių iš kurių ne visi lietuviai gali pirkti. Populiariausias parduotuvės išvardinsiu čia.

ebay.co.uk

ebay.com

facebook.com

steampowered.com

origin.com

amazon.com

Tai nėra visos parduotuvės, galiu nupirkti iš bet kokios parduotuvės kurioje įmanoma atsiskaityti Paypal, MoneyBookers ar Credit card.

--- Informacija ---

Aš galiu nupirkti prekę už labai mažą mokestį neskaičiuojant kitų. Prekę gautumėte iškarto man gavus pinigus.

SMS žinute X3 kartus brangiau.

Jeigu valiuta yra ne USD, kitos valiutos kaina + 0,05Ct už vienetą.

--- Kainos ---

Pervedimo kaina iki 150 Lt yra 3,75 Lt. (inc. Taxes)

Pervedimo kaina nuo 125 Lt iki 350 Lt yra 4% nuo sumos. (inc. Taxes)

Pervedimo kaina nuo 350 Lt yra 7% nuo sumos. (not inc. Taxes)

--- Kontaktai ---

Skype - tadas-vilmux

El.paštas - [email protected]

--- Atsiliepimai ---

Ką gi, pasinaudojau paslaugomis... Pirkau iš Steam žaidimus, viskas įvyko sklandžiai, ėjau pirmas.. Manau dar ne kartą kreipsiuosi dėl paslaugų. Na rašysiu kaip ir visi kiti.. Patikimas.

Vakar užsakiau kelis žaidimus Steam platformoje, jokių nesklandumų. Tikrai galėčiau šį žmogų parekomenduoti ir kitiems.

Mldc, patikimas. Patariu pirkt iš hundlebundle kol tokios kainos per jį :P

Redaguota , nario unixone aka VilmuX
Subalansuotos kainos
  • Teigiamai 8
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry,bet manau tu gavai moderatorių ne tam,kad išskirtum tavo temas. Tavo galimybės yra tokios pačios kaip ir mūsų, Paprastų Narių. Yra mygtukas kad Pakelti temą.

butent... prie ko čia jam leist? jis ką dievas? suprantu jus mldc Respect jum už tai kad dirbat tvarkot foruma bet manau taisyklės visiems vienodos.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pilnai sutinku su NoeD, ir Gf^. Kas čia tipo gavo moderatorių tai gali daryt ką nori? NEEE, nesamonė kažkokia. Kaip ir sakė Gf, visiems vienodos teisės, tai ir laikykimės. O ne čia gavo moderatorių, tai dabar sau biznį darysis...

Atsiprašau jei įžeidžiau, bet aš čia iš geros širdies. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai nori pasakyti, kad aš neskirsiu SuperGames.Lt forumui. Aš skyręs ir ne tiek, man negaila. Turiu ko noriu ir galiu turėti ką noriu. Tad nustokit verkti šioje temoje nes esate visiškai neįdomus ir tik manau darote sau gėdą kišdami Kubilių, o apie politiką beveik 0 išmanydami :)

Mano manymų kad suprastum , nebūtinai reikia išmanyti apie politiką :)

Tad truputį nusileisk ant žemės, ir nebūk toks pasikėlęs, ir aceit viską išmanantis. Nes taip tikrai nėra:)

Ir nesinervuok, juk nieko blogo nesakom mes Tau :) Ir tikrai ne iš piktumo.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymų kad suprastum , nebūtinai reikia išmanyti apie politiką :)

Tad truputį nusileisk ant žemės, ir nebūk toks pasikėlęs, ir aceit viską išmanantis. Nes taip tikrai nėra:)

Ir nesinervuok, juk nieko blogo nesakom mes Tau :) Ir tikrai ne iš piktumo.

Na aš suprantu, kaip iš pavydo dabar šiuos žodžius :) . Išvis aš turiu aumeny, kažin ar tu žinai ką tas Kubilius ir daro. Tad jeigu nepatinka tiesiog nežiūrėk aš nesuprantu. Cituoju taisykles.

- Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.

Tai jau kaip off-topic , bet įspėjimu dar nededu :) Taigi baigiam off-topic ir klausiam į temą susijusius klausimus, jeigu kas nors domina gali tiesiog parašyti man į PM arba į skype: tadas-vilmux

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas,

Norėjau paklausti, o gal įduotum nupirktus daiktus į rankas ir litus duočiau į rankas, juk esi iš Klaipėdos, tiesa?

P.S. Reiktų laikrodžio iš čia, pirmą imčiau vieną, vėliau didesniais kiekiais (kokį 100)

Nuoruoda: http://item.mobilewe...Id=200940366320

Žiūrėjau iš iPhone, tad nežinau ar rodys per pc.

Dėkui už perskaitymą

Klozetka.

Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas,

Norėjau paklausti, o gal įduotum nupirktus daiktus į rankas ir litus duočiau į rankas, juk esi iš Klaipėdos, tiesa?

P.S. Reiktų laikrodžio iš čia, pirmą imčiau vieną, vėliau didesniais kiekiais (kokį 100)

Nuoruoda: http://item.mobilewe...Id=200940366320

Žiūrėjau iš iPhone, tad nežinau ar rodys per pc.

Dėkui už perskaitymą

Klozetka.

Peace.

Galim, bet susitikti galim tik į mano numatytą vietą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3806 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...