Reál aka vilmux

Pervedimo paslaugos (STEAM, Origin, Ebay ir kt.) - ATSISKAITYMAS IR SMS!

Recommended Posts

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

| Sveiki visi, kad nereik─Śtu klausti mano vardo i┼íkart pasakau, kad esu Tadas. |

| Mano kaip ir paslaugos yra jums pad─Śti ─»sigyti ka┼żkokias tai prekes. |

| A┼í galiu jums pad─Śti nusipirkti ┼żaidimus, daiktus, kuri┼│ galb┼źt ─»sigyti negalite. |

| Perkamiems daiktams gali reik─Śti kitokios el.bankininkyst─Śs kuri─ů nevisi turi. |

| Tai yra Paypal, MoneyBookers, Credit Card ir kitos bankininkyst─Śs. |

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

___---___

---

Galiu jums pad─Śti perkant i┼í populiari┼│ parduotuvi┼│ i┼í kuri┼│ ne visi lietuviai gali pirkti. Populiariausias parduotuv─Śs i┼ívardinsiu ─Źia.

ebay.co.uk

ebay.com

facebook.com

steampowered.com

origin.com

amazon.com

Tai n─Śra visos parduotuv─Śs, galiu nupirkti i┼í bet kokios parduotuv─Śs kurioje ─»manoma atsiskaityti Paypal, MoneyBookers ar Credit card.

--- Informacija ---

A┼í galiu nupirkti prek─Ö u┼ż labai ma┼ż─ů mokest─» neskai─Źiuojant kit┼│. Prek─Ö gautum─Śte i┼íkarto man gavus pinigus.

SMS ┼żinute X3 kartus brangiau.

Jeigu valiuta yra ne USD, kitos valiutos kaina + 0,05Ct u┼ż vienet─ů.

--- Kainos ---

Pervedimo kaina iki 150 Lt yra 3,75 Lt. (inc. Taxes)

Pervedimo kaina nuo 125 Lt iki 350 Lt yra 4% nuo sumos. (inc. Taxes)

Pervedimo kaina nuo 350 Lt yra 7% nuo sumos. (not inc. Taxes)

--- Kontaktai ---

Skype - tadas-vilmux

El.pa┼ítas - [email protected]

--- Atsiliepimai ---

K─ů gi, pasinaudojau paslaugomis... Pirkau i┼í Steam ┼żaidimus, viskas ─»vyko skland┼żiai, ─Śjau pirmas.. Manau dar ne kart─ů kreipsiuosi d─Śl paslaug┼│. Na ra┼íysiu kaip ir visi kiti.. Patikimas.

Vakar u┼żsakiau kelis ┼żaidimus Steam platformoje, joki┼│ nesklandum┼│. Tikrai gal─Ś─Źiau ┼í─» ┼żmog┼│ parekomenduoti ir kitiems.

Mldc, patikimas. Patariu pirkt iš hundlebundle kol tokios kainos per jį :P

Redaguota , nario unixone aka VilmuX
Subalansuotos kainos
  • Teigiamai 8
  • Neigiamai 3

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Sorry,bet manau tu gavai moderatori┼│ ne tam,kad i┼ískirtum tavo temas. Tavo galimyb─Śs yra tokios pa─Źios kaip ir m┼źs┼│, Paprast┼│ Nari┼│. Yra mygtukas kad Pakelti tem─ů.

butent... prie ko ─Źia jam leist? jis k─ů dievas? suprantu jus mldc Respect jum u┼ż tai kad dirbat tvarkot foruma bet manau taisykl─Śs visiems vienodos.

• Teigiamai 2

Pilnai sutinku su NoeD, ir Gf^. Kas ─Źia tipo gavo moderatori┼│ tai gali daryt k─ů nori? NEEE, nesamon─Ś ka┼żkokia. Kaip ir sak─Ś Gf, visiems vienodos teis─Śs, tai ir laikykim─Śs. O ne ─Źia gavo moderatori┼│, tai dabar sau bizn─» darysis...

Atsipra┼íau jei ─»┼żeid┼żiau, bet a┼í ─Źia i┼í geros ┼íirdies. :)

• Teigiamai 1

Valdo leidimas, dauguma pinig┼│ eis SuperGames.LT Forumui. Tad cit :)

Dauguma lt forumui? ;DD nejuokink, mes Lietuvoj. Kubilius irgi sako kad visi pinigai pavogti is pensiju eina Lietuvai.. ;D Kaip bebutu gaila, bet pas mus visi ziuri tik po savo nosim..

Redaguota , nario FiiNt-
  • Teigiamai 2

Dauguma lt forumui? ;DD nejuokink, mes Lietuvoj. Kubilius irgi sako kad visi pinigai pavogti is pensiju eina Lietuvai.. ;D Kaip bebutu gaila, bet pas mus visi ziuri tik po savo nosim..

Va , va :) Ties┼│ ties─ů pasakei...

Tai nori pasakyti, kad a┼í neskirsiu SuperGames.Lt forumui. A┼í skyr─Ös ir ne tiek, man negaila. Turiu ko noriu ir galiu tur─Śti k─ů noriu. Tad nustokit verkti ┼íioje temoje nes esate visi┼íkai ne─»domus ir tik manau darote sau g─Śd─ů ki┼ídami Kubili┼│, o apie politik─ů beveik 0 i┼ímanydami :)

• Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Tai nori pasakyti, kad a┼í neskirsiu SuperGames.Lt forumui. A┼í skyr─Ös ir ne tiek, man negaila. Turiu ko noriu ir galiu tur─Śti k─ů noriu. Tad nustokit verkti ┼íioje temoje nes esate visi┼íkai ne─»domus ir tik manau darote sau g─Śd─ů ki┼ídami Kubili┼│, o apie politik─ů beveik 0 i┼ímanydami :)

Mano manym┼│ kad suprastum , neb┼źtinai reikia i┼ímanyti apie politik─ů :)

Tad truput─» nusileisk ant ┼żem─Śs, ir neb┼źk toks pasik─Śl─Ös, ir aceit visk─ů i┼ímanantis. Nes taip tikrai n─Śra:)

Ir nesinervuok, juk nieko blogo nesakom mes Tau :) Ir tikrai ne iš piktumo.

• Teigiamai 2

Mano manym┼│ kad suprastum , neb┼źtinai reikia i┼ímanyti apie politik─ů :)

Tad truput─» nusileisk ant ┼żem─Śs, ir neb┼źk toks pasik─Śl─Ös, ir aceit visk─ů i┼ímanantis. Nes taip tikrai n─Śra:)

Ir nesinervuok, juk nieko blogo nesakom mes Tau :) Ir tikrai ne iš piktumo.

Na a┼í suprantu, kaip i┼í pavydo dabar ┼íiuos ┼żod┼żius :) . I┼ívis a┼í turiu aumeny, ka┼żin ar tu ┼żinai k─ů tas Kubilius ir daro. Tad jeigu nepatinka tiesiog ne┼żi┼źr─Śk a┼í nesuprantu. Cituoju taisykles.

- Ra┼íyti pilnus, turiningus ir nebereik┼ímius prane┼íimus. Vietoje ┼żodeli┼│ "j─Śga, ┼żinau, fainai, ok, gerai, help" ar pana┼íi┼│ geriau nieko nera┼íyti.

Tai jau kaip off-topic , bet ─»sp─Śjimu dar nededu :) Taigi baigiam off-topic ir klausiam ─» tem─ů susijusius klausimus, jeigu kas nors domina gali tiesiog para┼íyti man ─» PM arba ─» skype: tadas-vilmux

• Teigiamai 1

K─ů gi, pasinaudojau paslaugomis... Pirkau i┼í Steam ┼żaidimus, viskas ─»vyko skland┼żiai, ─Śjau pirmas.. :) Manau dar ne kart─ů kreipsiuosi d─Śl paslaug┼│. Na ra┼íysiu kaip ir visi kiti.. Patikimas. :)

Sveikas,

Nor─Śjau paklausti, o gal ─»duotum nupirktus daiktus ─» rankas ir litus duo─Źiau ─» rankas, juk esi i┼í Klaip─Śdos, tiesa?

P.S. Reikt┼│ laikrod┼żio i┼í ─Źia, pirm─ů im─Źiau vien─ů, v─Śliau didesniais kiekiais (kok─» 100)

Nuoruoda: http://item.mobilewe...Id=200940366320

┼Żi┼źr─Śjau i┼í iPhone, tad ne┼żinau ar rodys per pc.

D─Śkui u┼ż perskaitym─ů

Klozetka.

Peace.

Sveikas,

Nor─Śjau paklausti, o gal ─»duotum nupirktus daiktus ─» rankas ir litus duo─Źiau ─» rankas, juk esi i┼í Klaip─Śdos, tiesa?

P.S. Reikt┼│ laikrod┼żio i┼í ─Źia, pirm─ů im─Źiau vien─ů, v─Śliau didesniais kiekiais (kok─» 100)

Nuoruoda: http://item.mobilewe...Id=200940366320

┼Żi┼źr─Śjau i┼í iPhone, tad ne┼żinau ar rodys per pc.

D─Śkui u┼ż perskaitym─ů

Klozetka.

Peace.

Galim, bet susitikti galim tik ─» mano numatyt─ů viet─ů.

--- Kainos ---

Pervedimo kaina iki 150 Lt yra 4 Lt.

tai tie 4LT uz viena preke? pwz uzsisakau 2 zaidimus kokius is steam tai tau tada moket +8LT?

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele