Peršokti į turinį

perku Skubiai perku cs 1.6 steam acc arba gift!

SumFunny

Recommended Posts

Iš manes už 15 ime, dar bande derėtis ant 10, pardave už 20, net neįsirašes žaidimo, dabar vėl perka, čiortas kažkoks :)

tikras lietuvis :D normalus pardavejai nusiperka per akcijas is steam ir perdavineja o ne is zmoniu :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Brangininkas, ir dar vargu ar patikimas. :D

Oj kaip mane kartais lietuviai nervuoja. Brangininkas? http://store.steampowered.com/app/10/?snr=1_7_15__13 aš už 20lt atiduodu. Vargu ar patikimas? Ir iš ko tau spresti ar aš patikimas ar ne iš rep skaičiaus? Iš to prieš kiek laiko užsiregistravau forumuose? Į maximą nuėjas pamatai nauja pardavėją apsisuki ir išeini? Nauja mat nepatikima.

Nuoroda į komentarą

http://accounts.lt/index.php?page=game&id=8

CS 1.6 + CS:S (20lt). Suprask tai, kad čia yra supergames.lt forumas, o ne . Čia reputacija nieko nelemia ar tavo minėtas užsiregistravimo laikas. Tu gali būti ir patikimas ir nepatikimas (50/50). Tačiau perkant iš parduotuvės yra užtikrinamas saugumo jausmas, kad nebūsi apgautas. Nes visgi gauni atsiliepimus iš kitų ir prieš perkant gali pasiskaityti. :)

Nuoroda į komentarą

Accounts.lt accountai yra vogti aš siūlau orginalu giftą kurį aktyvuosi savo steamo accounte ir nebesuksi daugiau galvos. Perkant vogta accountą visada yra rizika, kad tas iš kurio vogtas accountas paims ir susigražins pateiktadamas pirkimo duomenis.

Nuoroda į komentarą

Visi čia gali rašyti, kad nėra vogtas ir panašiai. O kai nusiperki pasirodo kad buvo vogtas. Dažniausiai tie, kurie parduoda ir pabrėžia, jog nebanintas, nevogtas. Sakau tai, kad iš parduotuvių yra kur kas patikimiau pirkti, nei iš indvidualių žmonių. Neskaitant žmonių iš rimtų forumų, su rekomendacijomis ir panašiai.

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Sukurti naują...