Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

rpg ar grp?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3945 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 40
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

1. Nueini i sa-mp.com

2. Nueini i downloads ir parsiusiunti serverio pac'a. (ne clienta)

3. Išsiekstraktini kurnors..

4. Sename GM ištrini samp-server, samp-npc, announce app's.

5. Isikeli tuos pacius app's iš to gm kur parsisiuntei iš samp.com..

---------------------------------------------------------------------------------

Jei kas neaišku skype: redbull453

Redaguota , nario Harogy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pajungiau ir kas? :) O kad tu čia rašai savo nepasitenkinimus kai tau duoda link'us ir dar sakai "visokius šh..." , taigi išvada tokia, kad tau žmonės padeda o pats tik nepasitenkinimą rodai. :)

jo labai padeda , numestu linka o ne sneketu kad nemoki pajungt ar dar ka nors
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GRP - editinsi šuda padarysi buginas , nieko neišmoksi

RPG - editinsi nieko gero nepakeisi nuo pradinės versijos , bet jei stengsies bus liux

Patarimas: man vienas scripteris pradžioje mano visko kaip nieko nemokėjo pasakė nekūrk nieko kol neišmoksi pagrindų , todėl privertė imti new.pwn ir nekūrti serverio o pradžiai mokinimuisi kuo toliau tuo geriau supratau esmę , ir džiaugiuosi kad pradėjau. o kaip išmoksi tavo laisvė ką kūrti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GRP - editinsi šuda padarysi buginas , nieko neišmoksi

RPG - editinsi nieko gero nepakeisi nuo pradinės versijos , bet jei stengsies bus liux

Patarimas: man vienas scripteris pradžioje mano visko kaip nieko nemokėjo pasakė nekūrk nieko kol neišmoksi pagrindų , todėl privertė imti new.pwn ir nekūrti serverio o pradžiai mokinimuisi kuo toliau tuo geriau supratau esmę , ir džiaugiuosi kad pradėjau. o kaip išmoksi tavo laisvė ką kūrti.

Aš irgi nuo new.pwn tik kūriau drift modifikaciją :D Ir pradanginau kažkur :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GRP - editinsi šuda padarysi buginas , nieko neišmoksi

RPG - editinsi nieko gero nepakeisi nuo pradinės versijos , bet jei stengsies bus liux

Patarimas: man vienas scripteris pradžioje mano visko kaip nieko nemokėjo pasakė nekūrk nieko kol neišmoksi pagrindų , todėl privertė imti new.pwn ir nekūrti serverio o pradžiai mokinimuisi kuo toliau tuo geriau supratau esmę , ir džiaugiuosi kad pradėjau. o kaip išmoksi tavo laisvė ką kūrti.

va zmogus normaliai pasako o ne pizdavojas kaip kiti
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jeigu netinka madifikacijos kurios pakišamos po nosimi, tai nueik į sa-mp.com ir parsisiūsk tą prakeiktą, tuščią modifikaciją ir bus rami galva. O ne skūstis čia, kad nemoki įsijungti gamemode kuriame nieko nėra. Bent pasižiūrėtum kokia gamemode versija..

P.S. Jei nesugebi išsiaiškint, kad ne tokia versija ir paleisti visiškai tvarkingo gamemodo, tai geriau dar pasimokink, nes atsidaręs gm pasimesi ir eisi į forumus ieškot pamokų kaip sukurt kokią sistema ir vėl skūsies, kad error pilna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3945 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...