Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

0 Sekti šią temą kuriu cs 1.6 projekta ieškau kas butu mano padėjėjas bei dar ieškau remėjo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3949 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

kuriu cs 1.6 projekta ieškau kas butu mano padėjėjas bei dar ieškau remėjo ir dar ieškau webwerio, photoshoperio. turiu du serverius šiokius tokius sukures public(NEPABAIKTAS) ir deathrun mano skype arunass11

mano deathrun serveris yra ne paprastas jame yra autobhop poto galime nusispirkti mažesne graviti ir t.t

o mano public serveris dar kuriamas nes nera pabaiktas

Redaguota , nario killeris38
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš esu šioks toks photoshoperis ir kuriu web su php fusion v7 dabar mokausi kurti ir su html, tu parašyk kokia garantja, kad tavo serveris pasiseks, kad būčiau tavo remėju? Kokia iš to man nauda? Kuo tavo serveris skirsis nuo kitų? Na tiesiog sudomink žmones, dadėk savo aprašime dar kaž ko? Gal fotkiu iš tavo esamų serverių ir t.t, na sugalvok kaž ką originalaus.

Ir sekmės ieškant remėju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3949 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...