Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

APGAVIKAS # 2


Official Wartnex

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3939 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Galit scamint, kad ir už 500Lt (Bet svarbu poto kažkaip įrodyti, o tam ir yra orignalus steampowered.com tinklapiai). Galima ir kitaip įrodyti, jeigu susitarta raštiškai ir poto abudu pasirašo, tada jau gali bilinėtis. O jūs su savo cert.lt nejuokinkit, jie jūsų elektroninių 5-100Lt vagysčių nenagrinėja. Jie praktiškai tik su DoS,DDoS dirba. Tad būkit geri, pirma paskaitykit tada nesamonęs rašykit. Ačiū.

https://www.cert.lt/tipai.html

Ar dabar supratot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galit scamint, kad ir už 500Lt (Bet svarbu poto kažkaip įrodyti, o tam ir yra orignalus steampowered.com tinklapiai). Galima ir kitaip įrodyti, jeigu susitarta raštiškai ir poto abudu pasirašo, tada jau gali bilinėtis. O jūs su savo cert.lt nejuokinkit, jie jūsų elektroninių 5-100Lt vagysčių nenagrinėja. Jie praktiškai tik su DoS,DDoS dirba. Tad būkit geri, pirma paskaitykit tada nesamonęs rašykit. Ačiū.

https://www.cert.lt/tipai.html

Ar dabar supratot?

Aš jiems tapatį ir noriu įtikint dėl tokių menkų apgavyščių čia niekas niekur nesivels.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,visi Supergames.lt nariai , labai atsiprasau , kad taip atsitiko steam as jam daviau , bet nepastebejau , kad uzbanintas, matyt reikia buti man atidesniam, steam pirkau is Mantyz tokio. Tai as jam sumokejau jis man dave ir nepaziurejau , kad banintas ir perpardaviau Wartex'ui , tai taip ir gavosi visa si melodija.. :D

Situacija realybėje ( pvz ):

- Prieini prie normalaus bx, ir jam parduodi telefą.

Ogi pasirodo jis sugadintas.

- Jis ateina pas tave pasiaiškint, tu pradedi tokius atmazus skelti ir po keliu ilgu procedūrų, ligoninėjė, pradedi aiškinti daktarui kas tau atsitiko.

Moralas - Apgauni, apgauk ir nepradėk čia tokiu beverčiu atmazų skaldyt.

Moralas dar vienas ( geriausias ) - Neapgaudinėk ir nebūk kabelio princesė.

Eik užsisakyk tubo planą už tuos 5 Lt. ;)

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

DĖKUI! o jau norėjau mainyt black ops steam i cs 1.6, pastebėjau labai jis maloniai šneka, sako 15m o taip rašinėja kaip vaikas man patinka žaist cod, sumasčiau cesas.lt pažiūrėt nepatikimu pirkėju saraša, ir buvo jis.. jie dviese sukas, krč aš jam vakar jau nelabaj sutikt norėjau, nu bet buvo taip kad kitas pakviete, pasirode rimtai normalus, ir ss viena atsiunte kur matau kad naujas acc skype, draugas vienas tas emke pas ji, NEPATARIU TURĖTU REIKALU SU:

Kabalas222 skype.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3939 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...