Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

APGAVIKAS # 2


Official Wartnex

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3925 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, na taigi pirkau iš čiūvo eskimaz5 steamą, mes susitarėm sumoku puse kainos tada jis man pw ir login viską pasidarau ir tada dar duodu 5lt, nu gerai išsiunčiau SMS žinute ten už 5lt prasidėjo atmazkes, mano tėtis dabar sėdi prie pc veliau duosiu nu po poros valandų parašė visą steamą login pw, ogi apsižiūrių kad fc0d1b504b04d15be98f6a7f27e847aa980.png

Tuo ir pasibaigė, kad jis pradėjo atmazkes kad jam pakišo kaškoks mantyz, nu bet sekmės jam toliau apgaudinėjant žmones nepasitikėkit juo (šūda kiša)

Skype - eskimaz5

Supergames - http://www.supergames.lt/user/33790-eskimas5/

jjo pardavimo svetaine - steampigiau.ql.lt taipogi jis čia buvo reklamaves - http://www.supergames.lt/topic/126730-wwwsteampigiauqllt-nusipirk-steamgift-pigiau/page__hl__steampigiau.ql.lt

Cesas acc - http://www.cesas.lt/Emke5,n34682

Ir ant galo pareiškia kad tokius lopus kaip aš galima apgaudinėt - 7d31d4762d2148eadb876f69fef84088841.png

Tad sekmės, stenkitės nebūti apgauti JO!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Oj kokie mes už ekrano drąsūs ir nebijom apgaudinėt...

Tai aišku, visi tokie aš aišku čia neverkiu dėl tų 5LT kaip gali daukas pagalvoti tiesiok darau kad Jūms geriau būtų, kad nesusimautumėt ant tokių kaip jis.

mldc kad pranesei :)

Nu tai reikia tokių kuo mažiau "lopu"

Redaguota , nario Official Wartnex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,visi Supergames.lt nariai , labai atsiprasau , kad taip atsitiko steam as jam daviau , bet nepastebejau , kad uzbanintas, matyt reikia buti man atidesniam, steam pirkau is Mantyz tokio. Tai as jam sumokejau jis man dave ir nepaziurejau , kad banintas ir perpardaviau Wartex'ui , tai taip ir gavosi visa si melodija..:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,visi Supergames.lt nariai , labai atsiprasau , kad taip atsitiko steam as jam daviau , bet nepastebejau , kad uzbanintas, matyt reikia buti man atidesniam, steam pirkau is Mantyz tokio. Tai as jam sumokejau jis man dave ir nepaziurejau , kad banintas ir perpardaviau Wartex'ui , tai taip ir gavosi visa si melodija.. :D

Būtum mldc, būtum STEAM pakeites į gerą ir būčiau davęs tuos dar 5LT, bet galiausiai pratrūkai lopu išvadinai ir fsio jau nieks nepirks pamatę Tave kad xujovinus padariai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,visi Supergames.lt nariai , labai atsiprasau , kad taip atsitiko steam as jam daviau , bet nepastebejau , kad uzbanintas, matyt reikia buti man atidesniam, steam pirkau is Mantyz tokio. Tai as jam sumokejau jis man dave ir nepaziurejau , kad banintas ir perpardaviau Wartex'ui , tai taip ir gavosi visa si melodija.. :D

Taigi pats rašiai , kad tokius lopus reikia apgaudinėt. Kažkas tokio. O dabar .. "steam pirkau is Mantyz tokio. Tai as jam sumokejau jis man dave ir nepaziurejau , kad banintas ir perpardaviau Wartex'ui , tai taip ir gavosi visa si melodija.. :D"
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3925 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...