Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

pilna klausimu apie mc


elfiuxx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sweiki siemet susidomejau minecraftu :D bet aisku per telefona zaidziu Zombie moda kai reikia gamintis ten viska ir pns. esu padare gal 24blocku nama kad tik ieiti apsaugoti nuo zombiu. pastaciau gaminimos deze,skrynias,lova,knigyna ir peciu.

Klausimai:

1. Kaip per peti padaryti ugni kad jis degtu? nes neiseina man.

2. Iskur gauti iron ingot arba gold ingnot? man reikia jau irons gunus gamintis.

3. Iskur gauti aukso ar diamond?

4. Ar leather armor daiktus rinkimui galima tik is karves gauti?

5. turiu lanka, bet nezinau ko reikia strelei pasigaminti. man rodo kazkoki juoda daikta, bandziau paraka arba anglies dedu ir nerodo nieko.

6. Iskur gauti langus? niekur nerandu. o name tik skyle pas mane :D

6. iskur gauti kazkokiu geltonus miltus, kad pasigaminti sviesa ta galinga? vadinasi: glowstone

Kolkas tiek man reikia :)

Tikiuos kas man pades atsakyti i visus klausimus! esu tik naujokas ant Minecrafto :D

padejusiams uzdesiu +rep (:

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Tikriausiai kalbi apie krosnį? Reikia kepti kokį nors daiktą.. Pvž Viščiuko mėsa.(Kepti reikia su anglimi-gali gauti naršydamas po pasaulį,arba kasinėdamas arba medžio anglimi-gali gauti sudėjas wood ir planks krosnyje

2. Reikia kasinėtis,arba naršyti po pasaulį.(naršant po pasaulį sunkiau surasti)

3.Kasinėtis arba naršyti po pasaulį(naršant po pasaulį sunkiau surasti))

4.Dar Gali gauti iš zombių kurie apsivilke leather armor

5.Gali gauti iš skeletonų ir pasigmanti iš crafting tables receptas:

6.Iškepti Sand(smėlį)

Redaguota , nario BeVaR_Dis
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.Tikriausiai kalbi apie krosnį? Reikia kepti kokį nors daiktą.. Pvž Viščiuko mėsa.(Kepti reikia su anglimi-gali gauti naršydamas po pasaulį,arba kasinėdamas arba medžio anglimi-gali gauti sudėjas wood ir planks krosnyje

2. Reikia kasinėtis,arba naršyti po pasaulį.(naršant po pasaulį sunkiau surasti)

3.Kasinėtis arba naršyti po pasaulį(naršant po pasaulį sunkiau surasti))

4.Dar Gali gauti iš zombių kurie apsivilke leather armor

5.Gali gauti iš skeletonų ir pasigmanti iš crafting tables receptas:

6.Iškepti Sand(smėlį)

dekui
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...