Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI


wersas1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dėkui už teigiamas nuomones, bet neapsigaukite- gerų projektų negadiname. Stengiamės tik apmažinti "vienadienius šūdserverius", todėl jeigu gaudotės savo projekte pakankamai gerai ir neįžeidinėjat bei neapgaudinėjate minecraft žaidėjų- jums jokia gresmė iš mūsų nelaukia. :)

Komanda šiuo metu gyvuoja 1 metus ir porą mėnesių. Frakcija gyvuoja jau antruosius metus.

Pats serverių DoS'inimu niekad neužsiiminėju, nes man tai visų pirma atrodo beviltiška ir vaikiška. DoS, DDoS ir booterius panaudoju tik retkarčiais ir tai būna nebent chaoso sukėlimo tikslais kai kurioms svetainėms, kurių serveriai tuo metu atakuojami arba kontratakuojami dėl pažeidimų prieš mūsų saugomus projektus. :)

Jo jo prisimenu, ten dar griovė ta serva kur dėl pinigų apgavo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neturiu prieš šitą komandą nieko blogo. Labai jau gera komandą pagal mane. Dar pamenų iš MINECRAFT laikų šita FACTION. Buvo stipriausi . Net nežinau , ką pasiulyti :?

Ip to servo : MC.KORIDORIUS.LT

Man patinką šita komandą. :D

to koridoriaus dėka berods 2012 sausį mano servą berods nuniokojo ~_~ dėl kažkokio "ale" užsakymo.(Kažkas iš admin užsakė nulaužt servą... pamenu gal nicką Meškėla... Berods gal ir dėl to kad pas mus perėjo jų kažkoks adminas ir jo dėka visą servą suniokojo ir galiausiai dėl to turėjau pasitraukt į mcnation) dar berods CaptainAmerika ar koks ten jo nickas nepamenu irgi ten bišky bandė su Minecraft the end berods hacku kuris ten prileidžia krūvas botų į servą ir spamina komandas.

Na be to icidento viskas kaip ir gerai su tuo epsilon.(Nuo to laiko nieko lengvai neprileidau prie admin postų žmonių :| ) bet Canary jie nelabai ir laužinėdavo berods nes nieks neturėjo servų, o dėl vieno servo tikrai neverta :D

šiaip ekgame mldc padėjo su java kodu

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai esu prieš jūsų veiklą... Ne kartą be jokio paaiškinimo kėsinotės į mano serverius, kiek radau to priežasčių, tai tik bereikšmį Nojaus (IslaCraft savininko) niekuo nepagrįstą skundą, atseit aš jo serveryje reklamuojuosi, nei jokių įrodymų, nei kažko tokio nebuvo, na kaip supratau iš komentarų (tarp jų buvo ir tavasis wersai) iškarto, daug negalvojant, bandėt pridirbt, bet bent šiek tiek pasidomėt, ar tas, kaip jau dabar dauguma pripažįstat - šūdmalys, bent tiesą apie mane ir mano projektus teigia, ar bent pelnytai šmeižia, tai noro nekilo, bele tik kažką nulaužt, kažką pridirbt... Buvo keletas atvejų ir vėliau, bet dėl jų, jokio paaiškinimo taip ir neradau, nei pas jus forume, nei pačio bandymo laužti metu... Taigi, kas man buvo mėginta parodyti, aš taip ir nesupratau, kokia to viso priežastis... Dėl tokių bereikšmių nesąmonių ir susidariau tokią nuomonę, norėtųsi bent jau žinoti, dėl ko buvo bandoma...

P.S.

Jei svetainę sudaro vien tik forumas, tai išimkit lauk tą indeksą, kam jis reikalingas, jei jo likusios nuorodos be forumo - neveikia...

Redaguota , nario ProGreen
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Taip. Pridirbu klaidų ir aš. :)

ProGreen, ten apskritai didelis nesusipratimas buvo dėl kurio atsiprašom.. :)

O dėl Paulito. Ne taip supratau serverį, jau gavau pylos iš unitazo. :s Soz, Paulito.

Svetainė ne vien iš forumo. Po persikėlimo ilgąlaik neveikė blogas. Taisom. Taip pat kuriamas about, contact puslapis ir turim idėjų dėl serverlist psl indexe.

Redaguota , nario wersas1
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man išties jūsų komanda nepriširdies. Jūsų tikslas valdyti serverius, duodate savo suconfigintą nocheatplus pluginą, per, kurį jus laisvai galite sau užsidėti privilegijas ar šjp kokią skylę pasidarote. Tai jums duoda pilną valdžią ant to serverio, jei jums kažkas nepatinka iškart laužiat. Na matot, aš savo serverio neduočiau jokiai apsaugai, kuri gauna pilną valdžią jame.

  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man išties jūsų komanda nepriširdies. Jūsų tikslas valdyti serverius, duodate savo suconfigintą nocheatplus pluginą, per, kurį jus laisvai galite sau užsidėti privilegijas ar šjp kokią skylę pasidarote. Tai jums duoda pilną valdžią ant to serverio, jei jums kažkas nepatinka iškart laužiat. Na matot, aš savo serverio neduočiau jokiai apsaugai, kuri gauna pilną valdžią jame.

Niekas tavęs neverčia imt ir naudot jų duodamų pluginų. Aš nenaudoju ir nesuku galvos. Tiesiog stengiuosi sutart su visais ir viskas. O šūdserveriai tikrai turi būt naikinami.

  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Unitazai, tavo postas man bereikšmis, kadangi aš pasakiau savo nuomonę. Sutinku, kad tuos šūdserverius reikia naikinti, nes jie gadina ir lietuvos minecraft serverių reputaciją ir griauna geresnius projektos.

Tačiau, Epsilon komanda, Lietuvos, Neturi paramos iš užsienio Epsilon komandų, ši komanda, nėra dar tokia, kad galėtų pergudrauti minecraft updatus, todėl su laiku, tiesiog pranyks.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man išties jūsų komanda nepriširdies. Jūsų tikslas valdyti serverius, duodate savo suconfigintą nocheatplus pluginą, per, kurį jus laisvai galite sau užsidėti privilegijas ar šjp kokią skylę pasidarote. Tai jums duoda pilną valdžią ant to serverio, jei jums kažkas nepatinka iškart laužiat. Na matot, aš savo serverio neduočiau jokiai apsaugai, kuri gauna pilną valdžią jame.

Keičiasi Minecraft'as, keičiasi bendruomenė, keičiamės ir mes. Kai tik pradėjom griefinti nereikėdavo daug: griefinimo kliento ir "šudserverio", poto viskas darydavosi pasroviui. Tada bendruomenė pradėjo gudrėti, vis daugiau ir daugiau buvo apsaugojama, todėl mums teko atrasti naujų būdų apeiti apsaugas. Pirmasis buvo werso atrastas ir mano sukoduotas xAuth bypassas. Jis ilgai neužsiliko, pataisė pluginą, daugelis pradėjo naudoti AuthMe, todėl vėl teko keisti taktika: prakišinėt pluginus su kuriais galima buvo laisvai sau užsidėti privilegijas. Stebėtinai daug savininkų užkibo, bet vėlgi palaipsniui tokie triukai nebeveikė ir jų visai nebenaudojame.

Kaip pastebėjote, keičiantis serveriams keitėmės ir mes, todėl iki šio vistiek sugebame pergudrauti kvailesnius.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

negalejau neparasyti sios durnos temos autoriui. Ka mokat, ta darot, nemokat - tai ilgai neisbusit.. Bet kaip ir rase cia kazkas, laikui begant uzpis tokia mazvaikiska nesamone, susiraskit darba *Myliu SuperGames.lt* o ne trugdykit vaikam kurti tuos vienadienius serverius VIENADIENIUS, anksciau ar veliau jie patys sugrius ir viskas.. griuna negriuna tie projektai.. koks skirtumas. Jei zmones nemoka islaikyti publikos... tai jau jo reikalas. Puciat burbulus is vaikisko zaidimo ir dar "tipo bus tvarka, STOP vaikam kurti serverius" KA JIE NORI TA JIE KURIA KOKS JUSU *Myliu SuperGames.lt* REIKALAS. Jei trugdo tai APGYNKIT SAVO PUBLIKA JEI ZMONIU MAZEJA! minecraft aukos jus pzdc

Redaguota , nario Samas.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmonių šiuo metu netgi daugėja, o ne mažėja, nesuprantu link kur kursuoji. Savo publiką mes ir giname, o šūdserverius neketiname nustoti naikinti. Nepatinka, kad taip jau yra su mumis, jog griauname nevykusius serverius? Nekurkt okio. Juk net ir pradinukai gali pasiskaityti Unitazo ar prefix pamokas ir minimaliai normalų serverį pasidaryt. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...