Peršokti į turinį

wersas1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

:D

Aš dingęs su savo darbais ir mokslais į realų gyvenimą pasitraukęs, aišku, bandau rasti laiko viskam, bet fig- neišeina. Apsaugų mes kaip ir tokių nebeteikiame su komanda, rašiau pas save tinklapy, bet jei kokio supporto reikia- aš prabėgsiu akimis, pažiūrėsiu. Gal išeis ką patart. :)

Tai krč nebeteiki? Visgi sakyk tą adresą. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Gal galėčiau sužinoti, kas tai per projektas buvo? Kiek teko teikt apsaugų oficialiai(t.y. priimt į tuos saugomus mūsų projektus) tai lyg ir niekas nesiskundė labai stipriai. Žinoma, visokių nesąmonių būdavo, kartais ir laiko pritrūkdavo padėt ir kvalifikacijos mums(nors antras variantas tikrai retokai), bet velnias žin kaip čia. Dabar net pačiam įdomu pasidarė... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nazist, šiaip godplay kūrėjas pats kaltas buvo, paleido serverį, su whitelist, bet be xAuth, ar AuthMe įskiepių. Aš dar nežinojęs beveik, kas yra epsilon atėjau sau * užsimečiau, ir po atidarymo išgriefinom visą servą (čia labai senai buvo). Dar Hooliganas buvo sukūręs skundą per epsilon (http://epsilon.lt/Forum/showthread.php?tid=440). Ir čia kaltas tik Hooliganas, o ne epsilon. Hooliganas jau ne pirmą klaidą palieka savo serveryje.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...