Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI


wersas1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2868 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai va.. Šiaip.. :D Nežinau kaip čia daugumai patiks, jaučiu nelabai, o ypač šūdserverių savininkams, bet turėtumėm matyt po naujako grįžt į grief bizniuką, nes čia kuo toliau tuo daugiau tų šūdserverių kuriasi. Net bloga tuoj pradės darytis. :D

Na šūdservių pravalymas nepakenktų :D

Redaguota , nario Monrael
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

to koridoriaus dėka berods 2012 sausį mano servą berods nuniokojo ~_~ dėl kažkokio "ale" užsakymo.(Kažkas iš admin užsakė nulaužt servą... pamenu gal nicką Meškėla... Berods gal ir dėl to kad pas mus perėjo jų kažkoks adminas ir jo dėka visą servą suniokojo ir galiausiai dėl to turėjau pasitraukt į mcnation) dar berods CaptainAmerika ar koks ten jo nickas nepamenu irgi ten bišky bandė su Minecraft the end berods hacku kuris ten prileidžia krūvas botų į servą ir spamina komandas.

Na be to icidento viskas kaip ir gerai su tuo epsilon.(Nuo to laiko nieko lengvai neprileidau prie admin postų žmonių :| ) bet Canary jie nelabai ir laužinėdavo berods nes nieks neturėjo servų, o dėl vieno servo tikrai neverta :D

šiaip ekgame mldc padėjo su java kodu

Berods dažnai naudoji žodį berods

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...

Na, dabar mes kaip ir mirę ir veikt neketinam. Daug priežasčių, daug aiškinimo, kas norit mane susiraskit per fb, galėsiu paaiškint detaliau, nes prie skype ir forumuose matomai nebesėdžiu. Tiesiog didžiąją dalį gyvenimo pradėjau, kaip ir kiti komandos nariai, gyvent ne prie kompiuterio ekrano. Kai kurie iš mūsų dar vis užsiiminėja visokio plauko kompiuterastika, bet kitų apskritai interneto platybėse nelabai jau pamatysit. Iš tikrųjų buvo labai malonu iš didžiosios dalies bendruomenės sulaukt palaikymo darant savo veiklą. Labai dėkui visiems, kas su mumis išbuvo iki galo, nes per epsilon pačiam teko susidurt su visokiausiais žmonėm, kai kurie iš jų netgi iš tikro pasiliko mano gyvenime ne vien tik žaidimų reikalais.. :D Tarp kitko, turiu paminėt, kad didelį dėkui sakau ir visiems komandos nariams, ypač xpresui ir ekgame. Tai tiek matyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 metų...

Jeigu aš nesidomiu žaidimais tai nereiškia kad turiu viską žinot, ir vietoj to kad kritikuoti galėtum ir prašviesti, jeigu toks subrendęs ir visažinis esi.

Hey. Aš ir nelabai supratau kas čia yra.. Bet perskaičiau komentarus ir maždaug jau žinau. Tai buvo komanda, kuri am.. mažindavo "šūdservius" t.y gryfindavo namus ar kažkas panašaus, ir panašiai. Gal teisingai supratau ;D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu aš nesidomiu žaidimais tai nereiškia kad turiu viską žinot, ir vietoj to kad kritikuoti galėtum ir prašviesti, jeigu toks subrendęs ir visažinis esi.

jeigu tu nesidomi zaidimais, tai ka veiki sitoj skilty? ta prasme, pas tave ant profilio paraso vien zaidimu pavadinimai ir ju kainos, vadinasi - domiesi jais. o ir as pats nesidomedamas absoliuciai minecraft'u zinau kas jie.

 

del apsvietimo, jie buvo to meto 'sviesulys' tamsioje minecraft bendruomeneje, kuri buvo prigrusta vien sudu ir vaikais. apibendrinus - jie naudodamiesi bugais ir pazangiais, custom hacked client'ais isjunginedavo serverius, juos griaudavo( grief ) ir palikdavo nenaudojamais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jeigu tu nesidomi zaidimais, tai ka veiki sitoj skilty? ta prasme, pas tave ant profilio paraso vien zaidimu pavadinimai ir ju kainos, vadinasi - domiesi jais. o ir as pats nesidomedamas absoliuciai minecraft'u zinau kas jie.

 

del apsvietimo, jie buvo to meto 'sviesulys' tamsioje minecraft bendruomeneje, kuri buvo prigrusta vien sudu ir vaikais. apibendrinus - jie naudodamiesi bugais ir pazangiais, custom hacked client'ais isjunginedavo serverius, juos griaudavo( grief ) ir palikdavo nenaudojamais.

Man nereikia žinoti žaidimo shemos kad jį parduoti, aš parduodu prekę o ne žaidžiu su ja. 

Tu žinai apie juos nes kažkas tau papsaskojo apie tai, o man niekas nepasakojo tai ką man dabar *Myliu SuperGames.lt* iš lango šokt kad nežinau kažkokių vaikų grupės? :D Dabar tikriausiai užsišoks tie šunys ant manęs kad pavadinau vaikais, tai aišku vaikai nes kitaip ir nepavadinsi, subrendę žmonės bando suktis gyvenime, save tobulint, dirbti vasarą o ne kitų vaikų serverius gadint kurie ir patys žino kad nieko nepasieks bet tiesiog įdomu pavadovaut ar pasilinksmint, ir žinoma jie nieko nemoka. Taip kad nematau už ką čia girt šitą "komandą" ar kaip čia vadint juos nežinau. 

 

Sakykit ką norit, gal kam ir atrodo jų veikla naudinga, aš tik pasakiau savo nuomonę, ką aš apie tai maniau.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

čia aś vienas nesupratau kas čia per komanda? Kiek žinau čia csgo komanda, ar čia minecraft versija /f create ? :D

Man nereikia žinoti žaidimo shemos kad jį parduoti, aš parduodu prekę o ne žaidžiu su ja. 

Tu žinai apie juos nes kažkas tau papsaskojo apie tai, o man niekas nepasakojo tai ką man dabar *Myliu SuperGames.lt* iš lango šokt kad nežinau kažkokių vaikų grupės? :D Dabar tikriausiai užsišoks tie šunys ant manęs kad pavadinau vaikais, tai aišku vaikai nes kitaip ir nepavadinsi, subrendę žmonės bando suktis gyvenime, save tobulint, dirbti vasarą o ne kitų vaikų serverius gadint kurie ir patys žino kad nieko nepasieks bet tiesiog įdomu pavadovaut ar pasilinksmint, ir žinoma jie nieko nemoka. Taip kad nematau už ką čia girt šitą "komandą" ar kaip čia vadint juos nežinau. 

 

Sakykit ką norit, gal kam ir atrodo jų veikla naudinga, aš tik pasakiau savo nuomonę, ką aš apie tai maniau.

 

Hey. Aš ir nelabai supratau kas čia yra.. Bet perskaičiau komentarus ir maždaug jau žinau. Tai buvo komanda, kuri am.. mažindavo "šūdservius" t.y gryfindavo namus ar kažkas panašaus, ir panašiai. Gal teisingai supratau ;D .

 

Informacijos papildomos galima atrasti ir čia:

https://www.supergames.lt/topic/261892-old-but-gold-forumas-minecraft-youtube/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2868 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...