Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Žaidimas "pasaulio karaliai"


Digiben

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5094 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 93
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

nesi pasaulio karalius, nes nk taves nesiklauso :soka:

esu pasaluo karalius, nes rašau tokią prežastį, kurios negalėtu niekas perprasti, ir paneigti, del pasaulio karalius titulo, be to sita lb ilga sakiny grysiu logika, kad vien norit ji paneigti, reiktu rašyti du kartus ilgesni sakiny, kurio niekas neskaitytu, nes jis butu neidomus, ta pati darau ir su situo (big) sakiniu, nes dauguma norinciu paneigti mano "karaliskuma", teks skaityti sita beprotiskai ilga sakiny, kuris istikruju yra tik fake, kad lb uzsispyre, kaskur cia nustotu skaityti sita visiskai nelogiska sakiny, kuris jau net man, rasanciam ji pradeda igrysti, ir ilgojo sakinio pabaigai, kuris istikruju yra fake + tave apgaudinejantis sakynys, kuris katik uzsimine, kad eina i pabaiga, nors istikruju taip nera + as visai nesinervinu , nes man patinka rasyti toki sunkiai perprantama sakiny, be to daug kas mano (tie kurie nepatingejo lig cia paskaityti), jog as nusisneku, bet jau minejau kad cia viskas logiska, o fake, todel kad bandau nutraukti sita zaidima :opa:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5094 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...