Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4754 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki, taigi sukūriau savo trečia paprastą fs. Tai malkovežio darbas.

Su komanda /malkovezis nusiteleportuosit kur jis randasi.

Yra trys mašinos.

Išpradžių reikia užlipti ant pickupo, įsidarbinti, apsivilti darbinę aprangą. Tada jau galima sėsti į mašiną ir pradėti darbą.

Įsėdę į mašiną turėsite pervažiuoti 4 CP. Užvažiave kiekvieną cp turėsite parašyti /km(krauti malkas). Vėliau turėsite grįžti į bazę. Grįžę gausite nuo 10 iki 25LT už darbą.

FS bus tobulinamas.

Siuntimasis:

[0.3 BETA]

http://www.failai.lt...scripts.rar.htm

[beta 0.5]

Užmiršau sutvarkyti dvi mašinas. Dabar dirbti galėsite su visom trim.

Jeigu nors kiek sudaužysite mašiną, atlygio negausite.

Siuntimasis:

http://www.failai.lt...scripts.rar.htm

[beta 0.6]

Pabaigus darbą duos pasirinkti ar norėtumete dar kartą atlikti darbą.

Sumažintas malkovežių atsistatymo laikas be vairuotojo nuo 10s. iki 1s.

Siuntimasis:

http://www.failai.lt...scripts.rar.htm

[beta 0.7]

Ištaisytos dvi klaidos:

Tris kartus rašo, kad tu neapsivilkęs darbinių rūbų, kai bandai sėsti į malkovežį

Jeigu esi be darbinių rūbų, neleidžia sėsti į bet kokią mašiną

Siuntimasis:

http://www.failai.lt...scripts.rar.htm

[beta 0.8]

Truputį patvarkytas skriptas

Siuntimasis:

http://www.failai.lt...scripts.rar.htm

[0.9 BETA]

Padarytas 3dtextdrawas ar kaip ten jis vadinas, prie malkovežio pickup "malkovežis"

Įdėtas dini saugojimas. Ačiū Sancio už pamoką.

Siuntimasis:

http://www.failai.lt...scripts.rar.htm

[0.9 BETA(dini suderinamumas su mano kitais FS)]

Jeigu naudojate ir kitus mano fs, rekomenduoju naudoti šią versiją, kad tinkamai išsisaugotų viskas.

Siuntimasis:

http://www.failai.lt...scripts.rar.htm

[1.0 Official version]

Įdėtas string, dabar rodys, kiek gaunate pinigų.

Sutvarkyti trys bugai:

1. Ne po tuo callbacku padėtos mašinų išsispawninimo funkcijos, buginosi dėl to mašinos

2. Playerskin buvo globalus(ačiū sancio už pamoką)

3. Galėjai kraut malkas su betkokia mašina

Siuntimasis:

http://www.failai.lt/1p92yyw3da09/filterscripts.rar.htm

Redaguota , nario .lukonic`

Šaunuolis puikei viska atlieki,.. Nusipelnes pagarbos. Šiaip dar klausymas ar galėtum padaryti tokį FiltreScriptą, kad galima būtu kncp botus kurti žaidime ? Nes tiksliai numatau, kaip tai galima padaryti, tik pats to padaryti negaliu .. Tarkim tokios funkcijos: Prisijungi prie RCON ~, tada parašai /knpc ir ID pvz 1 - Tada pabegioji arba pasivažinėji ''OnFoot/OnDrive'' ir parašes knpc veiksmas sustoja, atsiranda botas ir pradeda atlykti ta veiksma kuri tu parodei. Ir taip daryti maximaliai kokius 50 botų. Kad tie botai dar matytusi žemėlapije kaip player;iai. Komandos: /Knpc (ID) Max 50. /Knpclist /knpcremove (ID). Maždaug, kaškas tokio.

cc73190f1fde3147385295f721a130af600.gif

Šaunuolis puikei viska atlieki,.. Nusipelnes pagarbos. Šiaip dar klausymas ar galėtum padaryti tokį FiltreScriptą, kad galima būtu kncp botus kurti žaidime ? Nes tiksliai numatau, kaip tai galima padaryti, tik pats to padaryti negaliu .. Tarkim tokios funkcijos: Prisijungi prie RCON ~, tada parašai /knpc ir ID pvz 1 - Tada pabegioji arba pasivažinėji ''OnFoot/OnDrive'' ir parašes knpc veiksmas sustoja, atsiranda botas ir pradeda atlykti ta veiksma kuri tu parodei. Ir taip daryti maximaliai kokius 50 botų. Kad tie botai dar matytusi žemėlapije kaip player;iai. Komandos: /Knpc (ID) Max 50. /Knpclist /knpcremove (ID). Maždaug, kaškas tokio.

Ne... Man čia dar per sunku būtų, dar tikrai tiek nesugebu. Beto išvis su botais dar niekad nieko nedirbęs. :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4754 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...