Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naršyklinis žaidimas


<?PHP Man

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3932 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žaidimas išliks anglu kalba tai bus orginali jo kalba kadangi iš užsienio susilauksiu daugesnės paklausos, ir šiaip anglų kalbą moka visi :) todėl galės žaisti dauguma žmoniu iš viso pasaulio įskaitant ir lietuvius.

Kaikurie lietuviai tikrai nemoka anglų kalbos tad čia yra šioks toks melas. Šiaip tai manau surinktumei padorią vertėjų komandą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm anglų kalbą mokiną šiais laikais nuo 4klasės atrodo ar 5, tai manau dauguma moka o šiaip didesnė tokiu žaidimu paklausa užsienyje.

Bet gi nesunku sukurti naują DB ir padaryti /lt/ . Anglų kalbą mokosi jau nuo 2 klasės, bet kaip kas supranta tą žodį mokosi, tad. Kelis žodžius žino, bet ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti ir tai kad aš kuriu taip kad daugiau būtų žaidėju, ir jei nemokama anglų taip sakant "vaikai" tai ne jiems toki žaidimai.

Yra ir ne vaikų kurie nemoka anglų kalbos. Asmeniškai net aš galėčiau užsiimti tuo vertimu, nes jeigu tau SuperGames.LT Forume yra svarbi auditorija tai reiškia, kad ir lietuvių auditorija svarbi, tad prašau sukurk ir lietuvių serverį, nes tada susidarau blogą nuomonę apie žaidimą ir tai kūrusius žmones. Pavyzdžių yra daug, dauguma kūrėju sukuria savo kalbos ir tada tarptautinės (Rusų, Anglų).

Pavyzdžiai būtų Aion,Silkroad, Travian, WarZ ir daug daug žaidimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3932 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...