Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi sumappinau pirmajį aukštą ligoninės, kodėl pirmajį? Nes pamaniau tiek kiek dabar sumappinau tai tikrai ligoninės būna daug didesnės, tad padariau liftą su kuriuo galima bus keltis į sekančius aukštus kuriuos padarysiu šiek tiek vėliau, o dabar vertinkit šį, sakykit kas patiko kas ne, kas blogai, kokios klaidos.

Vaizdinė medžiaga:

uoj brolyti... Na, ką- pradedam:

1) Niekados nemačiau ligoninėje/poliklinikoje, kad ateini ir iškarto rankas galėtum plautis. Kaip supratau, pradžia yra priimamasis, taip? Tai galima buvo normaliai sofkučių pridėt, o ne kažkokių "gangsta" statlų su sofkėm ( čia aš taip manau apie juos ).

2) Iškarto pradėjai nuo tų vežamų lovų. Kam? Tik įeini į ligoninę užsiregistruoti, jau kilometro ilgumo lovos? Įdomiai...

3) Kur tipo kaip saugykla: gal kiek siaurokas praėjimas, tačiau visa kita gerai

4) Pirmasis kabinetas. Nu žinok nelabai geras yra. Kažko galima daugiau pridėti. Objektai man nesiderina. Čia tipo kaip šaldytuvai kraujui ar kokiam šhit. Tai padaryti tuomet lovą kokią, kur gulėtų ar kėdę, kad sėdėtų kur nors tą kraują paėmus

5) Kambariai poilsio- super. Galima buvo šiek tiek daugiau gėlių, tačiau tai tik pagerintų vaizdą.

6) antram kambaryje matau, kad PRIEŠ IŠĖJIMĄ yra įdėti kilimai. Pirmą kartą taip matau. suprasčiau, jei tarp lovų, tačiau dabar likimas prieš išėjimą? no logic.

7) Laukimo kėdės: nu nemanau, kad jos čia tinka. Jei tau taip gražu, tai yra šaunu, tačiau galima buvo gal kitokias įdėti ( jei buvo galimybė )

8) Procedūrų kambarys ( paskutinis prieš lifą )- tikrai neblogas. patiko.

9) Jei darai dušus, tai gal padaryk ir kur persirengti, ar nuogi žmonės iš dušo su chalatu bėgs?:D

10) Nu kur tuoletuose tu matei, kad prieš tūliką būtų kilimas? Visiška nesąmonė.

Manau, kad dauguma manęs nesupras, galbūt ir tu nesuprasi. Tai paaiškinu: Matydamas tavo darbus nuspręndžiau, kad jie yra tikrai visai aukšto lygio ( lyginant su šiuo forumu ), todėl ir vertinu tave ne taip, kaip kokį paprastą maperį, o tokį prie rimtesnių. Darydamas darbus, stenkis atsižvelgt į tikrovę ir įdėti savų elementų ( su protu ), tuomet gausis tikrai geri darbai. Nevertinsiu, tačiau galiu pasakyti, kad bendras vaizdas neblogas. Sėkmės.

uoj brolyti... Na, ką- pradedam:

1) Niekados nemačiau ligoninėje/poliklinikoje, kad ateini ir iškarto rankas galėtum plautis. Kaip supratau, pradžia yra priimamasis, taip? Tai galima buvo normaliai sofkučių pridėt, o ne kažkokių "gangsta" statlų su sofkėm ( čia aš taip manau apie juos ).

2) Iškarto pradėjai nuo tų vežamų lovų. Kam? Tik įeini į ligoninę užsiregistruoti, jau kilometro ilgumo lovos? Įdomiai...

3) Kur tipo kaip saugykla: gal kiek siaurokas praėjimas, tačiau visa kita gerai

4) Pirmasis kabinetas. Nu žinok nelabai geras yra. Kažko galima daugiau pridėti. Objektai man nesiderina. Čia tipo kaip šaldytuvai kraujui ar kokiam šhit. Tai padaryti tuomet lovą kokią, kur gulėtų ar kėdę, kad sėdėtų kur nors tą kraują paėmus

5) Kambariai poilsio- super. Galima buvo šiek tiek daugiau gėlių, tačiau tai tik pagerintų vaizdą.

6) antram kambaryje matau, kad PRIEŠ IŠĖJIMĄ yra įdėti kilimai. Pirmą kartą taip matau. suprasčiau, jei tarp lovų, tačiau dabar likimas prieš išėjimą? no logic.

7) Laukimo kėdės: nu nemanau, kad jos čia tinka. Jei tau taip gražu, tai yra šaunu, tačiau galima buvo gal kitokias įdėti ( jei buvo galimybė )

8) Procedūrų kambarys ( paskutinis prieš lifą )- tikrai neblogas. patiko.

9) Jei darai dušus, tai gal padaryk ir kur persirengti, ar nuogi žmonės iš dušo su chalatu bėgs? :D

10) Nu kur tuoletuose tu matei, kad prieš tūliką būtų kilimas? Visiška nesąmonė.

Manau, kad dauguma manęs nesupras, galbūt ir tu nesuprasi. Tai paaiškinu: Matydamas tavo darbus nuspręndžiau, kad jie yra tikrai visai aukšto lygio ( lyginant su šiuo forumu ), todėl ir vertinu tave ne taip, kaip kokį paprastą maperį, o tokį prie rimtesnių. Darydamas darbus, stenkis atsižvelgt į tikrovę ir įdėti savų elementų ( su protu ), tuomet gausis tikrai geri darbai. Nevertinsiu, tačiau galiu pasakyti, kad bendras vaizdas neblogas. Sėkmės.

1) Ten ne rankų plovimui, o tiesiog belaukiant, kad būtų kur nueiti ir nemokamai atsigerti paprasto vandens.

2) Gal šiek tiek per daug sudėjau, bet būna, kad tiesiai prie durų yra kelios padėtos.

4) Ten ne šaldytuvas šiaip spintelės :D

9) Šiaip įmečiau tipo guminis kilimėlis, nes be jų kažkaip netaip atrodė tos kabinos.

Dėkui už pastebėjimus, atsižvelgsiu kitą kartą.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4764 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...