Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4770 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Jei nori mokėt už programėles ir nieko custom (unikalaus) turėti savo telefone, tada - Iphone

Jei nori visiškos laisvės telefonui - Samsung S2/3/4

Vienas turbūt didžiausių skirtumų yra tai, kad ant androido galima turėti x langų kiekį su Widgetais, kuriu ant iphone nemanau ar kada nors išvysi. Taipogi, neprarandant garantijos ant androidų galima įrašyti cracintas programėles, o ant iphone - tik jailbreak (prarandi garantija).

Toliau, nori prijungti prie draugo pc telefoną?

Iphone - Siųskis iTunes arba vėlgi Jailbreak.

Samsung - Kišk laidą į USB ir kraukis failus.

Toliau turi iphone 16Gb bet pritrūkai vietos? Ne bėda, trynk lauk failus :)

Pritrūkai vietos ant Samsung 16Gb? Nueik į parduotuvę ir nusipirk 2/4/8/16/32/64 GB kortelę ir laisvai įsidėk į telefoną.

Redaguota , nario *Myliu SuperGames.lt*
  • Teigiamai 3

Turiu čia namuose iphone 3, bet yra problemu, kad pvz paspaudzius ant zaidimo ir iskarto greitai pradingsta, ciuju cia del ios perasymo reikia. Telefonas iš anglijos. Dabar juom naudojasi mama. pasižiurėjau version tai: 4.1

Turbut ten iPhone 3G, tas jau pasenes, todel zaidimai ir crash'inasi. Su 5-uku to nebus (Su 4S siaip irgi).

Beje, maciau tik viena klausima, ar iPhone geresnis uz Galaxy Ace? Atsakau taip, geresnis.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Jei nori mokėti pinigus ne už ženklą, o už preke, tai rinkis Android įrenginį.

Samsung Galaxy Ace yra lėtesnis už iPhone 4 / 5... Šiuo metu rinkoje geriausias telefonas yra Samsung Galaxy S4.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Jei nori mokėti pinigus ne už ženklą, o už preke, tai rinkis Android įrenginį.

Sita fraze man jau nusibodo. Vienas durnius pasake, kiti pradeda kartot..

Geras tas Apple (yra savu pliusu ir minusu) ir geri kaikurie Android (irgi yra savu pliusu bei minusu)

  • Neigiamai 1

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Visu android minusas yra tas kad programos uzluzta ir lagint gali. Ant IPHONE taip nebuna. Tad ka nores temos autorius ta ir ims, who cares, gi ne jus perkat.

O jau ant iPhone programos laginti negali... Juokingi esat.

  • Teigiamai 1

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Turejai iphone kad cia loji? :D

Loja tik šunys, o šunys nemoka naudotis kompiuteriu... Jūs tik neišsivaizduokit jog iPhone yra koks superkompiuteris ir jame viskas veiks kaip sviestu patepta. Jau kuo toliau tuo labiau atsilikę tie Apple fanai, nežino kur dėtis.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Loja tik šunys, o šunys nemoka naudotis kompiuteriu... Jūs tik neišsivaizduokit jog iPhone yra koks superkompiuteris ir jame viskas veiks kaip sviestu patepta. Jau kuo toliau tuo labiau atsilikę tie Apple fanai, nežino kur dėtis.

Neatsakei y mano uzduota klausima. Ar turejai kad loji?

Telefonas yra kaip telefonas, kas koki nori tas toki ir ims.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4770 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...