Peršokti į turinį

LG Optimus L9 | Apps on sd card


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pas mane 4.1.2 android'as ir viskas yra. Aišku didesnių žaidimų DATA failams reikės root teisių ir su "Directory Bind" programa padirbėti.

Atsinaujink savo telefona į 4.1.2... ir po atnaujinimo viskas veikia dar sparčiau...

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek laiko pas tave baterija? Nes man naudodamas greit po kokių 6-7 val. išsikrauna.

Laiko palyginus normaliai. Kai būna neaktyvus, tai baterijos beveik nenaudoja, o kai žaidi ar panašiai tai laiko 3 - 4 valandas ar daugiau...

Stenkis pilnai neiškraudinėti akumuliatoriaus, nes tada ilgiau tarnaus.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laiko palyginus normaliai. Kai būna neaktyvus, tai baterijos beveik nenaudoja, o kai žaidi ar panašiai tai laiko 3 - 4 valandas ar daugiau...

Stenkis pilnai neiškraudinėti akumuliatoriaus, nes tada ilgiau tarnaus.

Tai aš neiškraudinėju pilnai, palikau kokius 9% ir kraunu. Kokius žaidimus man dar pasiūlytum ant jo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aš neiškraudinėju pilnai, palikau kokius 9% ir kraunu. Kokius žaidimus man dar pasiūlytum ant jo?

Dark Avenger

****

Dead Trigger

****

CSR Racing

****

Real Racing 3

****

Žodžiu, visi žaidimai šiame telefone veiks ir jų galima rasti Google Play parduotuvėje.

Mano modelis lg optimus l7 ir pas mane niera tai atsinaujint android ir bus ?

Taip, tokia funkcija turėtų atsirasti ir šiame telefone, jei tik yra atnaujinimas.

Redaguota , nario PrefixS
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nepatariu keisti to , nes ko stipriau kala ausines - tuo didesne tikimybe kad jos prades veikti netinkamai.

Atsinaujinimas gal ir kiek lėtina žaidimus , aš jau atsinaujines, naujinu sistemą kai tik yra atnaujinimas , vienas minusas - lagina Amazing Spider-Man , neaišku kodėl , Real Racing 3 su grafikos modifikacija veikia kuo puikiausiai , bet manau čia dėl to kad telefonas nėra toks galingas , POWERVR gpu tai yra senokas , bet dar žaidimus velka gerai , pas manęs ant telefono yra 2,3GB atminties (ne kortele) ir bandžiau įvairius būdus , kaip padaryti , kad žaidimus keltų ne į vidinę atmintį , o į atmintinę , tačiau niekaip neišėjo , visada beveik viskas pavykdavo , bet vistiek , migtukas veikia , rodo kad įkelta , tačiau - atmintinėje nėra aplankų tokių kaip ANDROID , žaidimai keliasi į niekur , tiesiog lieka vidinėje atmintyje.

Redaguota , nario Hollysh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...