Peršokti į turinį

Pasiūlikite Modifikacijų [Sukūrimui].


Guest .iJust

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4885 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kokia labiausiai mėgstate modifikaciją?  

56 balsai

  1. 1. Kokia labiausiai mėgstate modifikaciją?

    • Kiti...
      21
    • CS - Death Mach
      5
    • GunGame
      2
    • Zombie
      26
    • Public
      5


Recommended Posts

  • Atsakymų 55
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Išrinkta jau viena modifikacija: Aliens Vs Predators. Laukiu daugiau pasiūlymų. Beto dėl spartos ir ghost mod pagalvosiu.

Galite siūlyti su zombiais kanors ir panašiai. Ir kaip jum mano naujas sig ? :D

šiaip man rodos jau pabodo su tais zombiais.. reikia padaryt kokį tank modą kur galima su tankais važinėt :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išrinkta jau viena modifikacija: Aliens Vs Predators. Laukiu daugiau pasiūlymų. Beto dėl spartos ir ghost mod pagalvosiu.

Galite siūlyti su zombiais kanors ir panašiai. Ir kaip jum mano naujas sig ? :D

šiaip man rodos jau pabodo su tais zombiais.. reikia padaryt kokį tank modą kur galima su tankais važinėt :D

++++++ [ + Lektuvais ] :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išrinkta jau viena modifikacija: Aliens Vs Predators. Laukiu daugiau pasiūlymų. Beto dėl spartos ir ghost mod pagalvosiu.

Galite siūlyti su zombiais kanors ir panašiai. Ir kaip jum mano naujas sig ? :D

šiaip man rodos jau pabodo su tais zombiais.. reikia padaryt kokį tank modą kur galima su tankais važinėt :D

++++++ [ + Lektuvais ] :D

Nesusilauktų daug populiarumo modas, nes hl engine yra lievas, ir kad normalūs lėktuvai būtų išvis nemanau, kad įmanoma padaryti, o tankai tai labai bugovi būtų nebent.

O sparta mod, manau galėčiau per kelias dienas sukurt, bet reikia ir L4D modui dėmesio skirti kažkiek :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

visu pirma nei tu modeliu nei garsu negautum visu trecia kodas butu labai ilgas su daug warningu ir serveris galetu luzt o ji reiketu kurt kelis menesius kol normaliai iseitu.

aj tiesa modeliai yra jau jai ka :DDDDDD

-- Papildyta --

Išrinkta jau viena modifikacija: Aliens Vs Predators. Laukiu daugiau pasiūlymų. Beto dėl spartos ir ghost mod pagalvosiu.

Galite siūlyti su zombiais kanors ir panašiai. Ir kaip jum mano naujas sig ? :D

šiaip man rodos jau pabodo su tais zombiais.. reikia padaryt kokį tank modą kur galima su tankais važinėt :D

o kdl tu manai kad tai zombiai? :D paskaityk mano ideja ;D visu pirma kur jam daviau tada sakyk kad tai zombiai :) :PPPPP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip geras modas yra ant CSS,vikingu, piratu ir karzygiu kovos, toks 4fun :mucha:

GHOST MODE - Oi kaip norėčiau

TANK - Whrummm... Whrummmm...BOOOOOOM

Parkour - RUN, BITCH RUN!

SPARTA - Išpardom Persų šiknas :D

P.S. Visi kas kuriaat mod'us parašykit man AZ :D Busiu dekingas :)

P.S.S. Galvoju naujus mod'us :opa:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4885 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...