Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Travianas.tt.lt [500X]


lauriz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu tai *Myliu SuperGames.lt*, tu man siulai dabar rašyt naujienas angliškai? Nu jeigu pirmokas esi ir anglų nesigaudai ne mano bėda. Pats supranti, kad neturi prie ko prisikabinėt, svarbu tik pašmeižt kitus projektus.

Tu rimtai gal nevalgęs šiandien? Pasiskaityk ką parašiau, tada pakomentuok, nes sakau JEI REKLAMUOJI LIETUVIŠKUOSE FORUMUOSE, TAI IR ŽAIDIMĄ LIETUVIŠKĄ DARYK, VERSK. Ir nesijaudink už tave Anglų įkertu geriau ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest gamerx

Aš ir nesitikiu, kad jų bus daug. Man užtektu pilnai 50 aktyviu žmonių, jau 10 yra per ~valandą :)

Scriptas yra bugintas, max atlaikys jums 200 žmonių regged. O iš 200 daug aktyvių nebus tikrai. sakau iš patirties.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest gamerx

Kas buginta ? Žinau, jau du išėjo po puolimo, fermos graudžios ;D

Kiek pamenu quest šiek tiek bugintas, bet lengva ištaisyti, nuo 150 žmonių ataskaitos bus 2x,3x. Čia pagrindas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest gamerx

Nebus, nes automation.php failas sutaisytas. Quest išjungti.

Nėra nė vieno pilnai sutvarkyto.. :) Iš pat pradžių ir pas mane nebuvo, bet paskui siaubas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...