Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Travianas.tt.lt [500X]


lauriz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Informacija

Serveris startavo: 2013-05-23 7:00 valandą

Serverio greitis: 500x

Savininkas: Lauris

Skype: laurynas871

Registruokites jau dabar, nes vėliau bus daug sunkiau pradėti žaidimą.

Už pakviestą draugą gausite 10 goldo!

Pirmi 10 užsiregistravusiu gaus 10 goldo nemokamai !

Redaguota , nario lauriz
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ane? Ziurek ka as turiu :)) 0e4cfcfe9faf5fa7e67225f9cb1f9b91495.png Ir čia nematau nieko blogo, kad žaidžiu pats. Pats esi žemo lygio, reklamuodamas mano serveryje savo šūdina jm-travi :)

Reklamuodamas? Hmm, gal atsigauk? :DD Aš tavo serveryje vapše net nesu užsiregistravęs dalbajobas tu kūrva :)))

P.s Mano JM-Travi.LT nėra šūdinas.

Jei pačio projektas šūdinas, ir jau taip matosi kad šūdas, ir nieko nesigaus, ubagas nusipirk domeną normalia, tada kažką daryk o ne supista travianz skriptą pasileidęs kurk serverį, po mėn laiko serverio nebeliks, nes jis šūdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vapše, naujienos Lietuviškai, žaidimas Angliškai, nu šūdserveris grynas, nieko nesigaus, jei nemoki išsiverst į Lietuvių kalbą tai vapše :DDDD

Ne, nu tu dužęs totaliai. Tai ką, man naujienas rašyt angliškai? :DDD Nu *Myliu SuperGames.lt*, debilas tu galvok ką rašai. Pisk su savo tuo jm travi iš temos. Nematau tikslo verst į lietuvių kalbą, nebent esi pirmokas ir nesigaudai anglų kalboi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, nu tu dužęs totaliai. Tai ką, man naujienas rašyt angliškai? :DDD Nu *Myliu SuperGames.lt*, debilas tu galvok ką rašai. Pisk su savo tuo jm travi iš temos. Nematau tikslo verst į lietuvių kalbą, nebent esi pirmokas ir nesigaudai anglų kalboi.

Nu tu tai dužęs totaliai ^.^ Kas per projektas kuris reklamuojasi Lietuvių forumuose, Lietuviškos naujienos ir pan, o žaidimas Angliškas? Atsigauk :D nieko gero su tavo projektu neišeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tu tai dužęs totaliai ^.^ Kas per projektas kuris reklamuojasi Lietuvių forumuose, Lietuviškos naujienos ir pan, o žaidimas Angliškas? Atsigauk :D nieko gero su tavo projektu neišeis.

Nu tai *Myliu SuperGames.lt*, tu man siulai dabar rašyt naujienas angliškai? Nu jeigu pirmokas esi ir anglų nesigaudai ne mano bėda. Pats supranti, kad neturi prie ko prisikabinėt, svarbu tik pašmeižt kitus projektus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...