Peršokti į turinį

Reikia pakvietimo....


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4003 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš asmeniškai nesuprantu, kam tu darai uždarą projektą, o vėliau dalini į jį pakvietimus... Jei uždaras, tai mano nuomone ir turi būt uždaras, na o jai jau taip žaidėjų rekordų nori, tai manau tada geriau būtų tiesiog atvirą projektą daryt, o ne pakvietimus dalint...

Redaguota , nario ProGreen
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai nesuprantu, kam tu darai uždarą projektą, o vėliau dalini į jį pakvietimus... Jei uždaras, tai mano nuomone ir turi būt uždaras, na o jai jau taip žaidėjų rekordų nori, tai manau tada geriau būtų tiesiog atvirą projektą daryt, o ne pakvietimus dalint...

Jis tiesiog nori pavaidinti kietu :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš asmeniškai nesuprantu, kam tu darai uždarą projektą, o vėliau dalini į jį pakvietimus... Jei uždaras, tai mano nuomone ir turi būt uždaras, na o jai jau taip žaidėjų rekordų nori, tai manau tada geriau būtų tiesiog atvirą projektą daryt, o ne pakvietimus dalint...

Pakvietimai duodami tiems, kurie nori žaisti, tačiau negali skirt tam pinigų. O kad pakvietimais pasinaudos kažkokie kvaileliai, kurie po pirmo prisijungimo daugiau nepasirodys, tai ne mano bėda, tiesiog natūralios atrankos metodas.

Ir joks čia pasirodymas kietu, tiesiog kitas dalykas yra kritęs žaidėjų kiekis dėl pavasario, tai norisi pritraukti keletą norinčių čia lankytis ir tiek.

Niekada nesiekėm ir nesieksim rekordų, kiek yra, tiek gerai, tiesiog būna daug zyzlių, kurie zyzia tų pakvietimų, o pinigų skirt tam negali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4003 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...