Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3984 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nusipirkti ram'ų reik .

Ja ja. Nuspirksi koki DDR1 o tavo motine priima tik DDR2, ir fsio. *Myliu SuperGames.lt* pajungsi tos nupirktus ramus :).

Intopic.

Pirma paziurek koks pas tave DDR ( DDR1/DDR2/DDR3 )

O tada kai suzinosi, eini i www.kilobaitas.lt randi sau tinkamus ramus, pisi i pardafke nuperki, idedi ir fsio.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

To kompo as dar neturiu, bet pirksiu ji su 8 GB ram ir jei man bus per mazai, isidesiu daugiau. Bet as nezinau ar isviso galima deti ramus i toki kompa kuris pirktas jau surinktas? Jis vadinasi Inida Magnum ir jo saite neradau apie ramus aprasyta.

Redaguota , nario Grigalius
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

To kompo as dar neturiu, bet pirksiu ji su 8 GB ram ir jei man bus per mazai, isidesiu daugiau. Bet as nezinau ar isviso galima deti ramus i toki kompa kuris pirktas jau surinktas? Jis vadinasi Inida Magnum ir jo saite neradau apie ramus aprasyta.

Aš tau sakau atsisiusk CPU-Z ir rasi info kiek dar gali dėtis ram....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

To kompo as dar neturiu, bet pirksiu ji su 8 GB ram ir jei man bus per mazai, isidesiu daugiau. Bet as nezinau ar isviso galima deti ramus i toki kompa kuris pirktas jau surinktas? Jis vadinasi Inida Magnum ir jo saite neradau apie ramus aprasyta.

Kam tau daugiau nei 8gb ram? ju pilnai uztenka... 4gb ram zaidimams ir 4-2gb programoms jei dar nekuri visokiu video ar negfixini tai vapse imk su 4gb ram..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Adobe After Effects maziausiai reikia 4 GB, rekomenduojama 8 GB, o jeigu noresiu kad greiciau, tada dar galesiu dasidet.. Tai ir nesupratau, turi sutapti TIK ramu DDR, ar ir DDR, ir ramu MHz?

Turi ne tik sutapt DDR ir mhz bet ramai turi but priderinti prie kitu detaliu kad kitos detales juos palaikytu ir nepjautu poto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3984 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...