Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Minecefrat statymo pamoka,kaip pasistatyti paprasta,bet gražu fontana.


Alex :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi šioje pamokoje išmoksite kaip pasistatyti maža paprasta bet manau gražu fontana kur galima būtų pritaikyt kaip papuošimus prie spawn nu ir panašiai.

Fontanas tikrai išeina paprastas bet ganėtinai gražus,bandykit visaip ji puošti derinti kitokius blokus ir panašiai,pats pabandęs tai man fontanas išties gražus atrodė.

Pamoka kuriau ne aš.

Redaguota , nario .Aleksas.
  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aišku kad ne tu kūriai :D čia kokia versija? keistas vanduo kažkoks :D ir beje dėkui už pamoką,+Rep

Supranti šiandien pagalvojau jog lietuvoje kurie žaidžia minecraft,tai arba stato paprastai arba išvis nemoka,o tie kurie moka gražiai išties statyt tai yra nedaug tokiu,o taip naujokai arba jau tie kurie paženge gali mėginti statyti,aš kaip tik ir pradėjau dalintis pamokomis kad kažkas išmoktu gražiau statyti, o pats sau naudos nesiekiu.

Dėl vandens tai ten teksturu pack'as įdėtas.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti šiandien pagalvojau jog lietuvoje kurie žaidžia minecraft,tai arba stato paprastai arba išvis nemoka,o tie kurie moka gražiai išties statyt tai yra nedaug tokiu,o taip naujokai arba jau tie kurie paženge gali mėginti statyti,aš kaip tik ir pradėjau dalintis pamokomis kad kažkas išmoktu gražiau statyti, o pats sau naudos nesiekiu.

Dėl vandens tai ten teksturu pack'as įdėtas.

kas turi fantazija , tam visai fainiai išeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3963 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...