Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodu minecraft premium accounta


momoXRT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , taigi pardavinėjau savo sarg.lt accountą ( http://www.supergame...17279-parduota/ ) bet taip ir nesulaukiau piniginių pasiulymų , vienas bahurėlis pasiulė man mainytis mano sarg.lt accountą į jo minecraft premium accountą. Aš pasikeičiau su juo accountais nes minecraft premium accountą aš parduosiu žymiai greičiau. Info rasyte apačioje + imesiu screeną.

Nickname : theofficialmexd

Kaina : 15LT

Kontaktai : Skype - karapuz7463

Apmokėjimas : Banku

Papildoma informacija : Parašius man į skype

Vienetai : 1

9c213100e6c1b85dbfbb48ab3c4c0958614.png

Redaguota , nario momoXRT
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu taip, mainiai beveik nieko vertą paskyrą į vogtą Premium žaidimą, jo kaina apie 70Lt, tad jai jis nebūtų vogtas, niekas į tokias nesąmones jo nekeistų, na o ir durneliui aišku, kad nelegalios ir dar vogtos prekės kaina smarkiai kinta nuo legaliai parduodamos, taigi tave tiesiog taip lietuviškai sakant apipi**, tos paskyros tikrasis savininkas realiai gali ją nesunkiai susigražinti ir tu ar tas kuriam ją parduosi ja naudotis nebegalės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Deja nieko neismanau apie minecrafta. Mainiaus tik tam kad ji parduot. Nes sampo accounta niekas nepirko. Abejoju kad sita accounta kazkas pasiims nes tas pacukas su kuriuo mainiaus sake kad pirko accounta is vssp.lt o is ten pirkau cs 1.6 steama ir viskas man buvo gerai. Tiesiog galeciau padaryti koki menesi pinigu grazinimo garantija. :) Be to parduociau accounta tik rimtiems pirkejams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip, nusipirko iš apgavikų vssp ir perpardavinėja, nieko nebus, nieks nepirks vogtos prekės, juo labiau jog kiti tuos pačius vogtus Premium už daug mažesnę kainą pardavinėja... Nėra skirtumo, ar sarg.lt paskyra, ar vogtas Minecraft Premium žaidimas, jie daug maš lygiaverčiai - t.y. beverčiai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

As mainiau accounta pas jy pirkau is anglo kaip su juom susipazinau? Yra tiesiog toks forumas kur jis pardavinejo accounta ir nupirkau accountas buvo jo ne kaskieno kito taip kad neverkit kad accountas yra vogtas jis tikrai nera kaip tas savininkas susigrazins jums jeigu emailas pakeistas? :DDD nejuokaukit viena kart gyvenime o sitas zmogus kuris parduoda yra patikimas ir sitas accountas vertas demesio!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tas pacukas su kuriuo mainiaus sake kad pirko accounta is vssp.lt
As mainiau accounta pas jy pirkau is anglo

Jūs tiesiog derat vienas su kitu kaip porelė. Galėtumėt draugaut.

Šitas vartotojas tikrai vogtas.

Įrodymas:

http://webcache.goog...lient=firefox-a

Taip kad niekas iš šito vagies galit nepirkti.

Nepažinočiau paties theofficialmexd taip tikrai nebūčiau ardęsis.

Asilų gauja.

O dėl ACC atgavimo:

Kreipiesi į Mojang, nurodydamas pirkimo datą ir mokėjimo kodą. Grąžina vartotojo paskyrą. BAM!

Redaguota , nario unitazas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...