Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduotu RPGames.LT serveri


sileik

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki einu iškart prie reikalo kadangi iš projekto nieko gero neišejo, serverio komanda iširo nusprendžiau ji parduoti i geresnes rankas, serverio aprašymas:

http://www.supergames.lt/topic/77823-rpgameslt-151-rpgpvpfactions-serveris-atrask-savo-minecraft-pasauli/#entry511821

kas susidomėjo rašykite i skype: tms2222

( Kaina tikrai nedidelė )

(P.S) serverio aprasymo temą kurė ProGreen nekreipkite dėmesio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal bent šiek tiek padorumo, nėra Lietuvoje normalaus žmogaus, kuriuo galima būtų pasitikėt, visi kažkokie atkutėliai, tau tereikėjo nesušikt projekto kol aš užsiėmęs, na bent sušikai, bet tai dar *Myliu SuperGames.lt*, reikėjo NET VISUS 20 Lt investuot, kad bent jau VPS'ą kuris Java 64Bit ant kurios sukurtas serveris išvežtų, bet ne, nesugebėjai, bet dar dzin, bet tai kas leido tau mano projektą pardavinėt, su webu, servu ir mano pirktu VPS'u? Negėda? Gali pardavinėt tuos failus, vis vien jie visiškai susišiko kai turėjo veikt ant 32Bit Java'os, nes nesugebėjai 20 Lt įnešt į projektą, tad jie beveik nieko verti, o su svetaine tu išvis nieko gi nerauki, tai kad tu išsitraukei failus, dar nereiškia kad jie veiks, abejoju ar kas pirks susicrashinusį serverį ir neveikiančius svetainės failus, sėkmės, tu išmestas iš šio, ar ir kito, ar ir visų mano būsimų projektų, nesėkmės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4004 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...