Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimai


Guest Guest

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5862 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Guest

Ar nereikėtų padirbėti Administracijai ir ištrinti neaktyvius vartotojus? Vistiek nereikalingi,nerašo nieko [guns.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 64
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Guest Guest
yra nemazai tokiu vartotoju,kurie svarbiam reikalui esant,kai ko nors reikia tik tada prisijungia... :) trinti tikrai neverta ;)

O žinok yra tokių kurie išvis užsiregino ir nesilanko,neateina niekada [bounce.gif] [drool.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
Tai kaip dabar tokius atskirti nuo tu apie kuriuos kalbejo tomusas

Man atrodo,kad Administracijai rodo paskutinis apsilankymas,ar kažką panašaus [bitchslap.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
Nu rodo bet dabar visus dalyvius tikrinti??? Bergzdzias reikalas ir jeigu yra tokiu neaktyviu tai jie jug nieko nedaro blogo!

Na gerai įtikinot mane nekalbam šia tema :D [ekflag.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest zombiux
Ar nereikėtų padirbėti Administracijai ir ištrinti neaktyvius vartotojus? Vistiek nereikalingi,nerašo nieko [guns.gif]

pvz as tai ismesciau tave nes uzpisi! pats kuri tokias temas kad visi klausinetu apie portala o tu svaigsti nesamones pats... FLOODERIS . [fu.gif]

P:S:tai vis delto ar sugrazins visa informacija? [mogguh.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Flūdas? [drool.gif] [drool.gif] Aš beveik visada ONLINE,todėl esu aktyvus ir aš jokio flūdo čia nematau [bye.gif]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest
gal tu ir ne floodas bet man atroda kad floodini nes pvz buvo sukurta tema netgi del taves! ir dar perspejima turi 90% del flood [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif] [fu.gif]

Perspėjimas buvo uždėtas netyčia ir moderaorius manęs atsiprašė ;) Tad jei nežinai geriau patylėk... Ar nemanot,kad reikėtų geresnių ir gražesnių smailų,nes jie man tai nelabai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5862 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...