Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pakeista nuomonė apie DexinoZ.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jis tikrai nėra sukčius kiek aš jį pažįstu kiek turėjau aš su juo projektu nei karto neiskundžiau darbą atlikdavo švariai, sėdėdavo prie modo vargdavo per naktis, maladiec žmogus o jei tu samti kaušas esi niekas nekaltas.

:DDDDD Tai gal matai įrodymus ? tu čia kaušas, vpš dusk *Myliu SuperGames.lt*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dexinozas ir mane apipiso ten daviau jam pinigų dabar kad mokintu skriptinti mane viskas ok tipo 19h mokyti pradės nebuvo šnd sake 4 valanda pradės vėl nėra taj taip... taj *Myliu SuperGames.lt*

Aišku gal dar prisijungs beet tiesiog jau kaškaip įtarina, o pagoglinus dar radau kad apgavikas

Debilas...Dexinozai jeigu protingas esi žinosi ką daryt ;)

Pirma buvo mano skype nupistas , tik šiandien ji atgavau , o taves nera on , antra aš pasitaises , ir man poxui ka jus manot aš pasitaises , ir turiu kas manim pasitiki , tad man vpš čia neidomu ka jus šnekat :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

People tokius vaikus reikia ignoruoti. Gerai kad sukuriat temas ir pranešat kas apgavikas mldc. Bet tokius nu atsiprašant kūrva pagaut ir pist gerą per galvą jog apsiverktų tada žinotų jog nereikia apipisinėt žmonių. Prisipažinsiu aš tokių žmonių ant tiek nekenčiu. Mokykloj čj dūhina tai per pc bando pavaidyt jog kieti yra moka apgaudinėt ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3938 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...