Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Travian


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4014 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nematau reikalo teist kitų ir įsakinėt nekurt, gal atsiras kasnors, kuris sukurs gerą, gi nuo to ir prasideda tobulėjimas, pirmas blynas būna apsvilęs, bet sekantis geresnis geresnis, tobulėji ir pasieki aukštumas. Simple :)

Aha, kaip kuria 10 mečiai, primeta achujenus ir achujelina.. nemanau ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau reikalo teist kitų ir įsakinėt nekurt, gal atsiras kasnors, kuris sukurs gerą, gi nuo to ir prasideda tobulėjimas, pirmas blynas būna apsvilęs, bet sekantis geresnis geresnis, tobulėji ir pasieki aukštumas. Simple :)

Tiesa sakai

Aha, kaip kuria 10 mečiai, primeta achujenus ir achujelina.. nemanau ..

Na ir? Tegul kuria.. Aš pats taigi kūriau su travainz scriptu kuris buvo bugovas, nieko nemokėjau na ir kas? 40 online ir palūžo viskas, nepasidaviau ir toliau dirbau. Nusipirkau domėną ir serveriai.lt hostingą, išverčiau travian pusiau [pastatai teliko] viskas buvo gerai. Pradirbau virš metų vien dėl savo užsispyrimo nepasiduoti ir tvarkyti toliau, ir dabar dirbu su dabartiniu script. O tau viskas netinka, tegu mokinasi. [kurie išsišokinėja iš karto hacked būna. :) ]

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesa sakai

Na ir? Tegul kuria.. Aš pats taigi kūriau su travainz scriptu kuris buvo bugovas, nieko nemokėjau na ir kas? 40 online ir palūžo viskas, nepasidaviau ir toliau dirbau. Nusipirkau domėną ir serveriai.lt hostingą, išverčiau travian pusiau [pastatai teliko] viskas buvo gerai. Pradirbau virš metų vien dėl savo užsispyrimo nepasiduoti ir tvarkyti toliau, ir dabar dirbu su dabartiniu script. O tau viskas netinka, tegu mokinasi. [kurie išsišokinėja iš karto hacked būna. :) ]

Tai kad nichuje, galvoji rasi bent vieną tokį kaip tu ? Kuris užsispyręs toliau sieks? Nemanau, kurie projektai krito, tie ir nyko, jei nenyktu tada butu kita kalba.

EDIT:

Tavo tas "AfterFX1995" žiaurus kūrva :DDD mėto -r3p kaip dalbajobas :DDDD

Redaguota , nario TheMixiTas
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad nichuje, galvoji rasi bent vieną tokį kaip tu ? Kuris užsispyręs toliau sieks? Nemanau, kurie projektai krito, tie ir nyko, jei nenyktu tada butu kita kalba.

EDIT:

Tavo tas "AfterFX1995" žiaurus kūrva :DDD mėto -r3p kaip dalbajobas :DDDD

Tegul mėto, ne aš jam sakiau. O pats dabar kaltas kad į viską neigiamai žiūri ir kritikuoji, kai mažas vaikas dabar atrodai. Pats nieko nemokėjai, manęs prašei taigi, tai ką galėjau ir tave 10-mečiu išvadinti ir nepadėti, bet ką padariau? Padėjau! Tu ir neužsispyręs greit susinervuoji, pradedi pardavinėt projektą, o paskui vėl dirbi [vėl ta pati istorija] mažas vaikas pats atrodai iš tokių šūdų. Jei neturi laiko ar kas ten, tai bent uždaryk projektą ir pasilik failus.

Kaip sakoma, už nieką gavai, ir greit atims..

Redaguota , nario GamerX159
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tegul mėto, ne aš jam sakiau. O pats dabar kaltas kad į viską neigiamai žiūri ir kritikuoji, kai mažas vaikas dabar atrodai. Pats nieko nemokėjai, manęs prašei taigi, tai ką galėjau ir tave 10-mečiu išvadinti ir nepadėti, bet ką padariau? Padėjau!

Eik tik, vadink kaip nori, man giliai poxui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

E sūka afterfx1995 ar kas tu ten per *Myliu SuperGames.lt*, laukiu -r3p valkata ;)))

Gamerx, tave gerbiau, buvai mldc pacanas, bet pats pradėjai pievas ant manęs stumt, rašyt.

Kad toks pasidarei, kai mažas vaikas.. Sakyk kad ne, išvis bus. Taigi rep + už dyką gavai, tai ko tau jie taip rūpi?

P.S skypėj visad tau nieko nesakiau kai tu mane nervuodavai, tylėdavau.. Bet dabar tai.. :x

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad toks pasidarei, kai mažas vaikas.. Sakyk kad ne, išvis bus. Taigi rep + už dyką gavai, tai ko tau jie taip rūpi?

P.S skypėj visad tau nieko nesakiau kai tu mane nervuodavai, tylėdavau.. Bet dabar tai.. :x

Rep kas nori tas mėto, bet užpisa tokie dalbajobai kurie mėto iš niekur - :))))

Tai ko nesakei? Reikėjo ankščiau sakyt o ne dabar pist prota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tu botas esi jai susikuri acc ir dedi sau rep nes rodo kad su tais pačiais acc susidėjas.....

Ot šūda :DD Susikuriu sakai? Hmm, pala :? Tiesa! Turiu vartotoją "MixiTas" kurį nenaudoju todėl prašiau kad užblokuotu ir niekam nei - nei + nededu, todėl atsičiuhink bote :DD

Redaguota , nario TheMixiTas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4014 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...