Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Travian


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4015 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nemanau, kad tu teisus. Gal yra žmonių kurie dar geriau kuria ir pan. O pats geriausias Travian serveris ir yra originalas - Travian.lt, nes visas idėjas ir atnaujinimus imat iš ten, tai, net nėra ko stebėtis.. O TheMixitas Travian serveris paprasčiausia kopija, į kuria įdėtos kelios nesamonės. Viskas.

WOW, tu teisus. Mano kopija, gamerx kopija, visur aplink mus kopijos ir nuo jų nepabėgsi nes visi kuria KOPIJAS.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WOW, tu teisus. Mano kopija, gamerx kopija, visur aplink mus kopijos ir nuo jų nepabėgsi nes visi kuria KOPIJAS.

mes tą "Kopiją" tobuliname, ir darom ką nors naujesnio.

Nemanau, kad tu teisus. Gal yra žmonių kurie dar geriau kuria ir pan. O pats geriausias Travian serveris ir yra originalas - Travian.lt, nes visas idėjas ir atnaujinimus imat iš ten, tai, net nėra ko stebėtis.. O TheMixitas Travian serveris paprasčiausia kopija, į kuria įdėtos kelios nesamonės. Viskas.

iš travian.lt mhm.. Leisk pagalvot.. Tu klysti. Ką esu iš ten ėmęs tai kai verčiau, o šiaip viską iš galvos imi, ir galvoji ką kurt.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas , tobulini ar ne vistiek ji išliks - KOPIJA.

Šiek tiek klysti, tą kopiją nemanau kad kiekvienas paleistų, o jei daug tvarkai, tai galima sakyti kaip ir ne "kopija". Nesakyk kad tu paleidai šiuos failus iš pat pradžių, taigi kiek vargau aš kad tu pasileistum juos [jei pameni dar nv]. Šie mano failai geresni dėl to kad ištaisyta daugiau bugų, ir žmonės nesukelia lago, ne taip kaip pas tave. Tiesiog jei užsiimi tvarkymu ir daug ką pakeiti, "ko[ija" nevadinkim.

Kopija mano žodžiais, kai viskas tas pats, kaip travian.lt kaip travianz scriptas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jis tiesiog nori pasakyt kad nekurkit, nes vistiek neišlaikysit.. Kuriat šūdprojektus be domeno, ant free hosto tai baisu žiūrėt..

WOW, tu teisus. Mano kopija, gamerx kopija, visur aplink mus kopijos ir nuo jų nepabėgsi nes visi kuria KOPIJAS.

Na aš tik xgamer ir Themixitas gerus travian serverius težinau, nes aš pas juos ir težaidžiau, o ieškojau 5000x-10000x aš klydau, nes įėjau į themixito ir gamerx travian serverius, abu lygus ir man geriausias, man *Myliu SuperGames.lt* ką jūs manot. :)

mes tą "Kopiją" tobuliname, ir darom ką nors naujesnio.

iš travian.lt mhm.. Leisk pagalvot.. Tu klysti. Ką esu iš ten ėmęs tai kai verčiau, o šiaip viską iš galvos imi, ir galvoji ką kurt.

Koks skirtumas , tobulini ar ne vistiek ji išliks - KOPIJA.

Visų nuomonės bando būt "išskirtinės". Aišku ten žiauru kai sukuria ant free hosto travian serverį ir užlūšta greit.. Nu, bet juk Travian pradininkas Travian.lt, ir ką jūs tipo "sukuret", viskas jau senai yra įdėta Travian.lt. Čia tas pats kas kūrt facebook.lt ir sakyt, kad čia nekopija, bet vistiek bus nesvarbu jei tai ne originalas. Manau pagausit esmę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiek tiek klysti, tą kopiją nemanau kad kiekvienas paleistų, o jei daug tvarkai, tai galima sakyti kaip ir ne "kopija". Nesakyk kad tu paleidai šiuos failus iš pat pradžių, taigi kiek vargau aš kad tu pasileistum juos [jei pameni dar nv]. Šie mano failai geresni dėl to kad ištaisyta daugiau bugų, ir žmonės nesukelia lago, ne taip kaip pas tave. Tiesiog jei užsiimi tvarkymu ir daug ką pakeiti, "ko[ija" nevadinkim.

Kopija mano žodžiais, kai viskas tas pats, kaip travian.lt kaip travianz scriptas.

Kas kaip supranta žodį "KOPIJA"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų nuomonės bando būt "išskirtinės". Aišku ten žiauru kai sukuria ant free hosto travian serverį ir užlūšta greit.. Nu, bet juk Travian pradininkas Travian.lt, ir ką jūs tipo "sukuret", viskas jau senai yra įdėta Travian.lt. Čia tas pats kas kūrt facebook.lt ir sakyt, kad čia nekopija, bet vistiek bus nesvarbu jei tai ne originalas. Manau pagausit esmę.

ne visi kuria ant free, bet kas iš to? Ima tokius sciptus kur ~150 žmonių prisiregistravę ir lūžta? Gali imti bet kokį hostą nieko nepakeisi [na nebent vds]. O kad nekurti aš nesakau kad visi imkit ir nekurkit tų serverių.. Taigi ir aš pradėjau nuo 0, kai net instaliuoti scripto nemokėjau, tačiau po pusantrų metų "tobulėji" ir bandai ką nors geriau padaryti, ir ištaisyti senąsias klaidas.

Kas kaip supranta žodį "KOPIJA"

Visi supranta skirtingai, nenorėk kad būtų visų tokios pat nuomonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Buvau įėjas į jūsų abiejų Travian serverius, ir jūsų abiejų Travian serveriai galima sakyt identiški.. :D Ir dar sakot, kad unikalūs? Kad kuriat kažką patys?

Ten mano scriptas, iškeitėm failais [mano klaida, prisipažinu], na tik kaip minėjau "Parduodu" temoj jis tik paleidęs scriptą, ir gal šiek tiek pakeitęs vertimą, kur yra mano klaidų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad užpisa, tas pats per tapatį, jezus jezus klonai klonai, kam nepatinka travian.lt visi tie šūdai tai eina į kitus serverius, būtina čia šūda malt tą patį per ta patį?

Tai kas nelošia privačių tas ir kritikuoja, o tu nervuojasi kaip visada. Kas įžvelgia privačiuose minusų tas lošia travian privačiame serveryje. Būtina malt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4015 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...