Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gerai, eik paverk į kampą.

Sakai aš neįdėjau darbo į failus ?:? Aha, tavo vertimas tai huj pariši, iš Valdovų rūmu išradai kažkokia rotuše išvis, tu gal apsiniuchines darei?

Prašau tavęs fixu, jo prašiau keletą.

Ir jei nervoju su pardavimais, tai ko skaitai mano temą ? ir rašai į ją ?

Net pakeitei vieną žodį.. :) Žinai kad ne vienas dirbu, tad kai verčiam gali šiek tiek skirtis, bet paskui ištaisom viską. O skaitau ir rašau temą dėl to kad pradedi užknisinėti kaip minėjau, bent kai apsispręsi parduoti palauk kitos dienos ir nepulk kurti temos, nes paskui greit persigalvoji.

Na man vakar mane užnervavai rimtai žinok, jau ~4 kartą tikrai pardavinėji, o kitą dieną vėl dirbti.. Tai tu apsispręsk kaip ir minėjau.

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net pakeitei vieną žodį.. :) Žinai kad ne vienas dirbu, tad kai verčiam gali šiek tiek skirtis, bet paskui ištaisom viską. O skaitau ir rašau temą dėl to kad pradedi užknisinėti kaip minėjau, bent kai apsispręsi parduoti palauk kitos dienos ir nepulk kurti temos, nes paskui greit persigalvoji.

Na man vakar mane užnervavai rimtai žinok, jau ~4 kartą tikrai pardavinėji, o kitą dieną vėl dirbti.. Tai tu apsispręsk kaip ir minėjau.

Ką papisi, toks gyvenimas, laiko nėra dirbti toliau o kad tiesiog stovėtu irgi nesinori. Turėčiau dar vieną žmogu kuris nusimano ką nors tai aišku , padėtu bet nėra tokio ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, eik paverk į kampą.

Sakai aš neįdėjau darbo į failus ?:? Aha, tavo vertimas tai huj pariši, iš Valdovų rūmu išradai kažkokia rotuše išvis, tu gal apsiniuchines darei?

Prašau tavęs fixu, jo prašiau keletą.

Ir jei nervoju su pardavimais, tai ko skaitai mano temą ? ir rašai į ją ?

Iš dalies tu pats kaltas, nes neapsisprendi ką daryt parduot ar ne. O Valdas tiesiog visa tiesa pasake (nebeištvėrė tylėt), tad nesisklaidyk su tokiais žodžiais "Gerai, eik paverk į kampą." Tu pats save parodai forume koks esi silpnas, lengvai pažeidžiamas ir nesubrendes :)

Dabar apie failus ir vertimą. Man idomu koki darba idėjai į failus (bet aš to neklausiu.). O vertime aišku yra klaidų, kai verti Vietnamese į LT, o google translate beveik nepadeda ir turi atlikti funkcijas ir speliot koks vertimas.

Dočiau patarimu ant travian, bet tu pats turėtum susiprast ka daryt tokiuose situacijose "Parduot ar ne"

Aciprašau LT klaidas tesiog word bludinėja.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakyk tikslia kaina ir atsiskaitymo metoda

Kaip vakar durnokai padariau, parašiau kad parduodu viską, todėl daug kas leavino nes parduodamas, dabar nebeparduodu ir noriu toliau viską testi nes laiko supratau kad bus ir tam ir anam..

na nebent vėl persigalvojo :D

Redaguota , nario GamerX159
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3917 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...