Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Trumpai drūtai.

Parduodu savo projektą

Informacija

www.JM-Travi.LT domenas paimtas iš iv.lt domenas dar galioja iki Balandžio 2, 2014 hostingas paimtas iš www.serveriai.lt 6 mėn į priekį galioja dar iki Spalio 9, 2013 planas neribotas kaina 19LT / mėn iv.lt balanse dar guli 56 LT, tai užtekti prasitęs dar keletą men.

JM-Travi.LT Lankomumas: http://www.hey.lt/de...php?id=q9z1qza4

+ Pridedu savo Facebook grupe: www.Facebook.com/JMTravi

Laukiu tik rimtų pasiūlymu, durnus pasiūlymus ignoruoju.

Norint pirkti rašot į skype: TheMixiTas

Skypėje taip pat pateiksiu visus įrodymus kas, kur, kaip ir panašiai.

Dabar rimtai išeinu iš Travian pasaulio.

Kodėl? - Dėl asmeninių dalykų.

Redaguota , nario TheMixiTas
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

pff.. dar sako kursiu neparduosiu. nepatikimas

Turėjai reikalų su manim kad sakai esu 'nepatikimas' ?

Maniau kad taip nebus kad man reikės keisti gyvenimo būda ir galėsiu toliau viską daryt, bet tenka keisti savo gyvenimo būda, reikia pradėt daryt daug ką, ir atsigriebti už prarastą laiką, todėl nežadu pūti prie kompiuterio.

Sėkmes .

Dėkui.

Redaguota , nario TheMixiTas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano failus parduoda :s Gėda mixitai gėda..

O skaitliukyje nemanau kad tikra info, manyk ką nori :)

pala, pala. Jei mes sąžiningai ismainem failais tai dabar kur guli server failai tai jie tavo? Nemanau. O jei jie tavo kaip tų šakai, dar man geda dėl ko turėtų būti? Okay jei geda tai geda, ryt pasidalinsiu failais su visais, ir dar padesiu instaliuot, tai atsiras daug projektu tavo deka, nes man turi buti geda del kazko.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip vakar durnokai padariau, parašiau kad parduodu viską, todėl daug kas leavino nes parduodamas, dabar nebeparduodu ir noriu toliau viską testi nes laiko supratau kad bus ir tam ir anam..

Gerai tiesiai šviesiai nuomonę rėžiu.... Jau nervuoji žinok mane su savo pardavimais... Jau 3-4 kartą parduodi, o kitą dieną jau neparduodi ir dirbsi vėl, o darbo ten beveik neįdėta. Failai ką mano paimti kaip iškeisti, ir pridėta meniu šiek tiek daugiau šūdų, kaip rėmėjai, banai, ir gal šiek tiek daugiau išversta, ir pakeistas gold pirkimo langas [kol kas pas mus tokio dalyko nereik] daugiau darbo nematyt. O kiek esu skaitęs tu esi dirbes "gan ilgai" kadangi teko versti [beveik viskas mano buvo išversta buvo], ir dar kažin ko padaryti.. Tačiau viena, tu neturi pastatų ir lago fixo, tad dau buginasi kariai ir pastatai, o paskui dar prašai manęs fix?? :)

Ką gi dalink tuos failus man dabar grynai p* bus, nes vis tiek dar bugų pasiliko nemažai, o kiti net nežino jų.. Tu tiesiog laikai failus ant hosto, ir manau viskas.

Redaguota , nario GamerX159
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai tiesiai šviesiai nuomonę rėžiu.... Jau nervuoji žinok mane su savo pardavimais... Jau 3-4 kartą parduodi, o kitą dieną jau neparduodi ir dirbsi vėl, o darbo ten beveik neįdėta. Failai ką mano paimti kaip iškeisti, ir pridėta meniu šiek tiek daugiau šūdų, kaip rėmėjai, banai, ir gal šiek tiek daugiau išversta, ir pakeistas gold pirkimo langas [kol kas pas mus tokio dalyko nereik] daugiau darbo nematyt. O kiek esu skaitęs tu esi dirbes "gan ilgai" kadangi teko versti [beveik viskas mano buvo išversta buvo], ir dar kažin ko padaryti.. Tačiau viena, tu neturi pastatų ir lago fixo, tad dau buginasi kariai ir pastatai, o paskui dar prašai manęs fix?? :)

Ką gi dalink tuos failus man dabar grynai p* bus, nes vis tiek dar bugų pasiliko nemažai, o kiti net nežino jų.. Tu tiesiog laikai failus ant hosto, ir manau viskas.

Gerai, eik paverk į kampą.

Sakai aš neįdėjau darbo į failus ?:? Aha, tavo vertimas tai huj pariši, iš Valdovų rūmu išradai kažkokia rotuše išvis, tu gal apsiniuchines darei?

Prašau tavęs fixu, jo prašiau keletą.

Ir jei nervoju su pardavimais, tai ko skaitai mano temą ? ir rašai į ją ?

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3918 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...