Peršokti į turinį

Geriausi drifto klanai lietuvoje!!!


ixes

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3798 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 69
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Aš be sobeito ir be handlingo labai gerai uždriftinu...Nors jie būtu ir su handlingu vistiek aš juos pralenkčiau :))

Dar vienas pagirunas... :funny::funny:

Ir?Driftinti nėra sunku...Išbandysi pamatysi.

Nera man ko bandyti D.K daugeli servu esu nominuotas su inf :)

r0l1s1996 Tai gal turi koki vid kur driftini noreciau pamatyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

su elegy tikrai lengviau, paspaudi rucnyka ir ji jau slista o infernusa turi priverst, o man tai iseina, taigi man geriau inf nei susikta elegy, o sitie vairuotojai tai sudo vietoi, su handling'u...

1. Infernus powerslid'ina o ne drift'ina, tad padusk.

2. Jokio handling jie nenaudoja. Paprastas SAMP servas, pats buvau pas juos.

O puslapiai tai "kieti" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
Mielas R0L1S @ Prasau ne**** proto, tu ***** infernus drifteri. Jeigu manai kad asmeniskai as driftinu su handlingu manau kad tu esi totalus *****. Forumu riteris ir tiek, nori kuo daugiau postu susirinkt, ateik y drift controllers serveri, tai tau ten visi handlingai bus. Apgailetinas tu man :) Infernus drifteris xDDD

-- Papildyta --

R0L1S @ Dar labai prajuokinai su tuo postu "Dk esi nuominuotas daug servu su infernus". Tikri drifteriai ant infernus **** deja, ir jeigu pamatytume tave musu serveryje is taves visi pradetu zvengt. Infernus naudoja tik GRP drifteriai, kurie neturi savo stiliaus ir mano kad infernus yra drifto masina :DDD

apgailetinas tik tu, su inf reikia moketi ir graziai slysi, o elegy paspaudi space ir slysti ;D o pas tave handling ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mielas R0L1S @ Prasau ne**** proto, tu ***** infernus drifteri. Jeigu manai kad asmeniskai as driftinu su handlingu manau kad tu esi totalus *****. Forumu riteris ir tiek, nori kuo daugiau postu susirinkt, ateik y drift controllers serveri, tai tau ten visi handlingai bus. Apgailetinas tu man :) Infernus drifteris xDDD

-- Papildyta --

R0L1S @ Dar labai prajuokinai su tuo postu "Dk esi nuominuotas daug servu su infernus". Tikri drifteriai ant infernus **** deja, ir jeigu pamatytume tave musu serveryje is taves visi pradetu zvengt. Infernus naudoja tik GRP drifteriai, kurie neturi savo stiliaus ir mano kad infernus yra drifto masina :DDD

Nepudrink smegenu, su tuo elegy, vos space paspaudi ir varai, kiekvienas naujokas moketu taip driftinti, o infernus, arba turismo reikia atitaikyti kada atleisti, o kada spaust, eik ir driftink su savo tuo elegy, dar pabandyk monster'i, gali pasiseks issukti posuki isibegejus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mielas R0L1S @ Prasau ne**** proto, tu ***** infernus drifteri. Jeigu manai kad asmeniskai as driftinu su handlingu manau kad tu esi totalus *****. Forumu riteris ir tiek, nori kuo daugiau postu susirinkt, ateik y drift controllers serveri, tai tau ten visi handlingai bus. Apgailetinas tu man :) Infernus drifteris xDDD

-- Papildyta --

R0L1S @ Dar labai prajuokinai su tuo postu "Dk esi nuominuotas daug servu su infernus". Tikri drifteriai ant infernus **** deja, ir jeigu pamatytume tave musu serveryje is taves visi pradetu zvengt. Infernus naudoja tik GRP drifteriai, kurie neturi savo stiliaus ir mano kad infernus yra drifto masina :DDD

Nepudrink smegenu, su tuo elegy, vos space paspaudi ir varai, kiekvienas naujokas moketu taip driftinti, o infernus, arba turismo reikia atitaikyti kada atleisti, o kada spaust, eik ir driftink su savo tuo elegy, dar pabandyk monster'i, gali pasiseks issukti posuki isibegejus :D

Pasakysiu tiesiai šviesiai,

INF - Drag'o mašina.

Elegy - Drift'o mašina.

Infernusu išviso nesunku driftinti, supranti kada sukimba ir varai, o kadangi jūs nemokate driftinti su elegy, tai sakote, kad tai ne drift, arba sunkiai driftinasi.. Klystat.

Su elegy driftina tikri drifteriai, o ne kokie mėgėjai ar pacukai, su elegy reikia ilgai treniruotis, kad pavyktų 10/10 pravažiuoti. Aš tiesa sakant nesu D.K. nes manęs tai nedomina, aišku, driftinu su elegy, kad būčiau "kietakas" nes drift controllers kaip sakė kažkas, driftintum ten su infernusu, tai visi juoktusi.

Manau, Lietuvoje yra labai labai daug gerų drifterių, bet jie laukia savo momento, Turnyro. Kai filmuoji - Sunku driftinti, yra koks nors jausmas, kad gali suklysti, ir viską iš naujo, o kai Turnyre, tai bent jau aš galvoju: Dabar nepasiseks, pasiseks kita kartą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mielas R0L1S @ Prasau ne**** proto, tu ***** infernus drifteri. Jeigu manai kad asmeniskai as driftinu su handlingu manau kad tu esi totalus *****. Forumu riteris ir tiek, nori kuo daugiau postu susirinkt, ateik y drift controllers serveri, tai tau ten visi handlingai bus. Apgailetinas tu man :) Infernus drifteris xDDD

-- Papildyta --

R0L1S @ Dar labai prajuokinai su tuo postu "Dk esi nuominuotas daug servu su infernus". Tikri drifteriai ant infernus **** deja, ir jeigu pamatytume tave musu serveryje is taves visi pradetu zvengt. Infernus naudoja tik GRP drifteriai, kurie neturi savo stiliaus ir mano kad infernus yra drifto masina :DDD

Nepudrink smegenu, su tuo elegy, vos space paspaudi ir varai, kiekvienas naujokas moketu taip driftinti, o infernus, arba turismo reikia atitaikyti kada atleisti, o kada spaust, eik ir driftink su savo tuo elegy, dar pabandyk monster'i, gali pasiseks issukti posuki isibegejus :D

Pasakysiu tiesiai šviesiai,

INF - Drag'o mašina.

Elegy - Drift'o mašina.

Infernusu išviso nesunku driftinti, supranti kada sukimba ir varai, o kadangi jūs nemokate driftinti su elegy, tai sakote, kad tai ne drift, arba sunkiai driftinasi.. Klystat.

Su elegy driftina tikri drifteriai, o ne kokie mėgėjai ar pacukai, su elegy reikia ilgai treniruotis, kad pavyktų 10/10 pravažiuoti. Aš tiesa sakant nesu D.K. nes manęs tai nedomina, aišku, driftinu su elegy, kad būčiau "kietakas" nes drift controllers kaip sakė kažkas, driftintum ten su infernusu, tai visi juoktusi.

Manau, Lietuvoje yra labai labai daug gerų drifterių, bet jie laukia savo momento, Turnyro. Kai filmuoji - Sunku driftinti, yra koks nors jausmas, kad gali suklysti, ir viską iš naujo, o kai Turnyre, tai bent jau aš galvoju: Dabar nepasiseks, pasiseks kita kartą.

Is vienos puses tu esi teisus is kitos ne, su infernus esu mates kaip driftuoja tie ketekai ant "elegy" tai net kiekviena siena buna pabuciuota ant posukio... :D o man kazkoks pacukas per event'a kai buvau nominuotas D.K mete isuki su elegy, ir pravariau 10/10 nesimokines kadangi as elegy nemegstu man nepatinka su ja, o infernus man atitinka kelius dalykus, greitis, slidimas ( man slysta kaip kam ne. ) , ir dar kart greitis nes jei ja turiu mentam nera sansu manes pagaut :D seip del turnyru tu esi teisus kad jaudinies kai filmuoja i t.t, per event as atsiputes varau... o per turnyra susimoviau, nors trasos per event eina 10/10 bet gavau tik kaikur 9/10 kadangi dar kazkoks *Myliu SuperGames.lt* sumaise vienoi trasoi atvaziuodamas i virsu, biski gala ipisau.... per event'us tuo tikrai nera, viska daro jaudulis... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Svečias
Zmogau... Ne tau apie musu gyvenima sprest, jeigu tu zaidi visokius runescapus tai ir zaisk, nesikisk y kitu zmoniu gyvenimus.

Aš tai elegy,su infernus tai laisvai suvaryčiau :)

My too, yra vienas kitas kurio nesuvaryciau pats persimeciau su elegy, bandziau fc kaimely padriftint visi posukiai graziausiai eina :mucha: duotum kokiam "drifteriui" inf tai neivieno posukio nepaimtu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zmogau... Ne tau apie musu gyvenima sprest, jeigu tu zaidi visokius runescapus tai ir zaisk, nesikisk y kitu zmoniu gyvenimus.

Aš tai elegy,su infernus tai laisvai suvaryčiau :)

My too, yra vienas kitas kurio nesuvaryciau pats persimeciau su elegy, bandziau fc kaimely padriftint visi posukiai graziausiai eina :mucha: duotum kokiam "drifteriui" inf tai neivieno posukio nepaimtu :D

Nežinau,bet man ant FC kalno gražiausiai su infernus driftinasi.O su elegy tai kažkaip prasisuka ( vienu žodžiu su elegy nelabai išeina )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Zmogau... Ne tau apie musu gyvenima sprest, jeigu tu zaidi visokius runescapus tai ir zaisk, nesikisk y kitu zmoniu gyvenimus.

Aš tai elegy,su infernus tai laisvai suvaryčiau :)

My too, yra vienas kitas kurio nesuvaryciau pats persimeciau su elegy, bandziau fc kaimely padriftint visi posukiai graziausiai eina :mucha: duotum kokiam "drifteriui" inf tai neivieno posukio nepaimtu :D

Nežinau,bet man ant FC kalno gražiausiai su infernus driftinasi.O su elegy tai kažkaip prasisuka ( vienu žodžiu su elegy nelabai išeina )

Man abi tackos graziai slista :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3798 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...