Hadas

Už galimybę patekti į „Lich King“ betą testą – 600 eurų

Recommended Posts

Kartu su neseniai prasidėjusiu naujojo „World of Warcraft“ papildymo „Wrath of the Lich King“ beta testu, „WoW“ žaidėjai taip pat rado būdą, kaip užsidirbti iš šio labai populiaraus žaidimo.

Interneto aukcione „eBay“ už didžiulius pinigus pradėti pardavinėti specialūs kodai, su kuriais galima patekti į minėtąjį betą testą. Kol kas aukčiausia pasiūlyta kaina už tokį kodą buvo 652 eurai, arba 2250 litų.

Tiesa, tai buvo jau rekordinė suma. Nenorintys išleisti savo mėnesio atlyginimo už paprastą kodą gali bandyti ieškoti kiek pigesnio varianto. Štai „eBay UK“ tinklalapyje šių kodų kainos svyruoja nuo 150 iki 300 svarų sterlingų (nuo 630 iki 1260 litų).

Dažniausiai beta testo kodai, gauti įprastu būdu oficialiame tinklalapyje, yra pririšti prie jį gavusio vartotojo sąskaitos, tad jų parduoti praktiškai yra neįmanoma. Tuo tarpu interneto aukcione galima rasti kodus, kurie buvo duoti „Blizzard Worldwide Invitational“ renginio metu Paryžiuje, šių metų birželio mėnesį, ar praėjusių metų „BlizzCon“ renginyje.

Tuomet parodų dalyviai turėjo galimybę gauti kortelę su kodu, kuris užtikrino jiems galimybę sudalyvauti „būsimo „Blizzard“ žaidimo beta teste. Būtent šios kortelės ir yra pardavinėjamos „eBay“ už nemažus pinigus.

Nesveikai

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele