Peršokti į turinį

[PAGALBA] Nerandi sa:mp objekto pavadinimo/ID? Klausk čia !


Mindigo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Sveiki, žinau sena tema, bet gal kas padėsite. Žodžiu galite paaiškinti kaip objektą per Map Editoriu pasukti taip, kad būtų galima daryti tarkim užvažiavimą į bazę pvž ir panašiai. Esu pradinukas, tai nežinau. Taip pat būtų gerai, kad numestumėte gaisrinės pastato objekto ID ir kažką ką būtų galima panaudoti kaip užvažiavimą. Dėkui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, žinau sena tema, bet gal kas padėsite. Žodžiu galite paaiškinti kaip objektą per Map Editoriu pasukti taip, kad būtų galima daryti tarkim užvažiavimą į bazę pvž ir panašiai. Esu pradinukas, tai nežinau. Taip pat būtų gerai, kad numestumėte gaisrinės pastato objekto ID ir kažką ką būtų galima panaudoti kaip užvažiavimą. Dėkui :)

 

Objektą gali pasukti su ctrl + Rodyklės  jai nori kad jis pasidarytų kaip įvažiavimas naudok tas juosteles kur raudonai, kad greičiau būtų. Tose juostose nepasakysiu kuris tiksliai padaro tai kaip tu nori kad būtų įvažiavimas, tai teks pačiam susirasti tai nėra sunku :D. Jai nori jog lėčiau viskas vyktų ir taisyklingiau nusistatytų naudok tas rodykles kur apibraukta juodai. 

dbb644cf5095936b7ecb6cb2982bb3a4139.png

 

ID:

Taigi čia pastato gaisrinės ID: 11008

O įvažiavimui tinka daug įvairių plokščių, sienų pvz: 19379

Čia gali susirasti dar daugiau: http://dev.prineside.com/en/gtasa_samp_model_id/search/?q=wallįvedęs į paieškos laukelį raktinį žodį "wall" 

Redaguota , nario **Bosas**
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Nu sveikas dar kart Mindaugai , dabar reikia lango ID kaip šitame VIDEO - http://www.youtube.com/watch?v=Ghj6Jm3pClIAčiū

Glassmash

Sveiki, gal kas patarsite graziu kokiu objektu eksterjefuj ka galima panaudoti ir pagrazinti darbeli busiu labai dekingas. Beje jei nesunku numeskit ir kokiu langu graziu id nes Glassmash jau nusibodo visur naudoti tiesiog senas tas objektas negraziai atrodo. Dekoju is anksto ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Sveiki, tikrai reikia pagalbos. Gal kas žinot kaip vadinasi arba ID tokio konvejerio, kur dažniausiai naudojamas kai mappina žmonės fabrikus visokius, arba gamyklas. Aš ieškojau tarp tų konvejerių kur toj didelėj dobėj karjiere tam, bet ten labai dideli. Man reikia tiosiog pačio prekių konvejerio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, tikrai reikia pagalbos. Gal kas žinot kaip vadinasi arba ID tokio konvejerio, kur dažniausiai naudojamas kai mappina žmonės fabrikus visokius, arba gamyklas. Aš ieškojau tarp tų konvejerių kur toj didelėj dobėj karjiere tam, bet ten labai dideli. Man reikia tiosiog pačio prekių konvejerio.

Nelabai supratau ko tau reikia, bet pabandyk pasižiūrėti čia: http://dev.prineside.com/en/gtasa_samp_model_id/customsearch/?c%5B%5D=21&s=id-asc&bc=-1&*Myliu SuperGames.lt*=-1&bt=-1&ba=-1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ta prasme žinai kaip parduotuvėse buna konvejeraiai ant kurių dedi prekes kasininkei. Tai vat man tokio dalyko reikia tik kad galėčiau pritaikyti gamyklos darymui. konvejeris dėžėms kokioms.

Aš asmeniškai tokio neesu naudojęs ir nežinau ar yra. Yra tik toje smėlio kasykloje prie LV, o daugiau nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...