Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiulykit koki gera MMORPG zaidima.


nesustras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. gal galetumete pasiulyti koki gera MMORPG zaidima. Visur intike ieskau, bet nerandu kokio nors isskirtinio kad man patiktu.

Lineage2, runescape, silkroad.... tokiu nesiulykit

Laptopo resursai :

6 GB of Ram.

Duo intel core. 2,5 Ghz.

Tinka man bet koks MMORPG tik svarbu, kad butu Free World, normali grafika, gali buti ir animacinis, kad skilai butu ydomus ( kai juos leidi kad butu geri efektai).

Jau esu ismegines : Vindictus, Dragon Nest, Requiem, Rappelz, Angels Online, Fly for fun , Aika online ... daugiau nepamenu.

Rappelz zaidimas man labai ystrigo , nes patiko Pet sistema,ju evoliucijos. O kas labiausiai patiko tai , kad buwo tikslas del ko kelti lvl - tai karai del teritoriju. Siege battle. Tad gal zinot koki zaidima labai panasu y Rappelz ? Nebezaidziu rappelz nes ten jau visi ziauriai didelio lvl ir nebera tolko zaist.

+R3P kas pasiulysit gera zaidima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4053 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...