Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar geras mano laptopo karstis.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš pavyzdžiui turiu tokį dalykėlį kur pasidedi po kompu, įsijungi USB ir vintiliatoriukas sukasi ir aušina papildomai kompą, nebrangiai man čia Anglijoj kainavo, £1, bet čia ant stalo laikant, nes ant lovos nepasidėsi nes varikliukas vintiliatoriaus užstrigs ir nustos veikti perkaitęs. ir nesiskundžiu iš tikrųjų tuo užkaitimu, bet galiu pasakyti tai, kad mano kompas iš tikrųjų greit įkaista ir gan aukšta temperatūra būna nes pridėjus ranką prie ten kur aušina tai net ilgai neišeina išlaikyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maksimali temperatūra gali būti iki 80 laipsnių, tada kada yra viskas apkrauta 100% proc. normali temperatūra gali būti nuo 30 iki 60 laipsnių, jai daugiau negu 80 laipsnių kaista dažnai, tada turite problemų su ventiliatoriais

PFF, pas mane buvo 103C ir? :DD Čia kai buvo termopasta bloga. pakeičiau tai dabar lošant žaidimus 65-80C Pakyla vsio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bloga termopasta? :D

Arba blogai buvo patepta, arba "protinga" galva buvo atklijavusi ta suda, ir nepatepus vel uzdejo..

Zodziu, neisivaizduoju kaip tavo procas nesudege.

100 C, tai dar ne degimo temperatūra, čia tik virimo. Bėje skirtingos cheminės medžiagos pradeda virti skirtingose temperatūrose. Kad procas sudegtu, manau reikia aukštesnės temperatūros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...