Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar geras mano laptopo karstis.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pfff, pc negali kaisti net iki to 60, pas mane visalaiką laikosi ties 30, nu max 40, kai jau lošiu ką nors kur labai daug reikalauja, kai 100 kaista, cpu greit sudegs :) ir bus jums po 100 laipsniu pc laikyti.

Kai kažką žaidi ant silpnesnio PC yra normalu, kad kaista iki tokių temperatūrų. Ir kuo tu aušini, kad pas tave tokios mažos temperatūros? Vandeniu gal? Ne visi tokį aušinimą gali sau leisti...

Temos kūrėjui: Išsivalyk kompo vidų jeigu stacionarus. O jeigu nešiojamas po kompu padėk knygų, kad liktų oro tarpas, arba nusipirk cooling pad.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai kažką žaidi ant silpnesnio PC yra normalu, kad kaista iki tokių temperatūrų. Ir kuo tu aušini, kad pas tave tokios mažos temperatūros? Vandeniu gal? Ne visi tokį aušinimą gali sau leisti...

Temos kūrėjui: Išsivalyk kompo vidų jeigu stacionarus. O jeigu nešiojamas po kompu padėk knygų, kad liktų oro tarpas, arba nusipirk cooling pad.

Mazdaug kiek padet knygu ir koks turi but tarpas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

100 laipsniu yra neimanoma :) laginti turi labai labai o jeigu 110 butu tai issilydytu litavimo takeliai.

o 60 yra normalu pas mane kompas sukasi visa diena ir visa nakty tai temperatura buna 60-70.

turejau anksciau ausinimo problemu tai budavo isijungi zaidima uzkila gpu iki 106 ir issijungia kompas automatiskai, buvo kazkada kad neregavo visai sensorius tai uzkilo daugiau negu 106 ir neissijunge kompas ir tesiog uzsifreezino vaizdas, palietus kompo apacia nusidenginau pirsta :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

turejau anksciau ausinimo problemu tai budavo isijungi zaidima uzkila gpu iki 106 ir issijungia kompas automatiskai, buvo kazkada kad neregavo visai sensorius tai uzkilo daugiau negu 106 ir neissijunge kompas ir tesiog uzsifreezino vaizdas, palietus kompo apacia nusidenginau pirsta :D.

Prajuokinai :D tai reiskia mano temperatura gerai:)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...