Peršokti į turinį

Ar apsimoka pirktį ši kietajį diską?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4013 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taip SSD diskai yra nuostabus, bet kam Tau reikia tu 500gb, nusipirk mazesnes talpos diska ssd ir ysirasyk win ir dziaugis 2x didesne pc narsymo galia :)

Šitą suprantu, bet man reikia kaip aš sakau "Laisvos vietos" man tai tų pinigų negaila. Žodžiu teks imt jį. Ačiū už silpną pagalbą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pinigų taškymas į balą, nekiškit tų pinigų į pc... Susirask pomėgiau kokių ar hobių išlyskit iš tos dėžės :D

(y) už įdėją labai gera + REP Tau ! + Pirkėjau kuris nori pirkt, nebūk optimistas, kam tau leist 1,600LT į balą dėl kažkokio 512GB talpos HDD...?

Redaguota , nario -*Antanelis*-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu dirbi rimtai prie kompiuterio ir užsiimi rimtais reikalais - tai taip, žinoma pirkt, bet jeigu tau jo reikia tik žaidimas ir laiko švaistymui tai ne...:

Pinigų taškymas į balą, nekiškit tų pinigų į pc... Susirask pomėgiau kokių ar hobių išlyskit iš tos dėžės :D

Redaguota , nario ewoj.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4013 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...