Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

JM-Travi.LT Travian serveris since 2013.04.09


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nežinau ar aš čia žioplas ar čia bugas bet kartais būna kai pvž. statau resursų lauką, ir noriu tik pirmą lvl pirmiausia, tai iškarto į 2 lygį pasistato.

Negali būti.. Gal tu dukart pele paspaudi.. Kiek testavau man nei karto taip nebuvo... Jei kam nors pasikartos, ir praneš man , stengsiuosi ištaisyt jei tikrai tai bugas o ne kaip sakai "žioplumas" ;)

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negali būti.. Gal tu dukart pele paspaudi.. Kiek testavau man nei karto taip nebuvo... Jei kam nors pasikartos, ir praneš man , stengsiuosi ištaisyt jei tikrai tai bugas o ne kaip sakai "žioplumas" ;)

Palagina serva šiek tiek, nusiunčia į mysql 2x užklausas ir pastato 2+ lygius. :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepyk, bet išvaižda bei daugelis žaidimo detalių atrodo baisiai, reikia kitokio index ir t.t.

Dar viena labai didelė klaida, tai pavadinimas, mano manymu tokį gan nelengva prisiminti. Kai vėl keisi pavadinimą, nepatingėk prieš tai parašyt man, galėsiu padėt, bei patart. :)

Jei turi kokių klausimų šia ar kitomis temomis visuomet gali kreiptis pas mane, pasistengsiu atsakyti kuo greičiau. :)

O GamerX ir Mixitai, sėkmės abiems. :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepyk, bet išvaižda bei daugelis žaidimo detalių atrodo baisiai, reikia kitokio index ir t.t.

Dar viena labai didelė klaida, tai pavadinimas, mano manymu tokį gan nelengva prisiminti. Kai vėl keisi pavadinimą, nepatingėk prieš tai parašyt man, galėsiu padėt, bei patart. :)

Jei turi kokių klausimų šia ar kitomis temomis visuomet gali kreiptis pas mane, pasistengsiu atsakyti kuo greičiau. :)

O GamerX ir Mixitai, sėkmės abiems. :)

Nepykstu, išvaizda daugelis sakė kad graži, bet aš žadėjau keisti visą indexą , perpiešti į gražesnį bet laiko nėra, tai tas tai anas, laikas dingsta visuomet tai niekaip negaliu..

O pavadinimas lengvai įsiminantis.. Daugelis visiškai be problemų įsimena.. nėra ten kaip kitur "tratataparamama.lt" ir panašiai, čia neilgas gerai įsimenantis.

P.s ačiū.. ;)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3966 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...