instruction

Game: The Lord of the Rings: the battle for middle earth II

Recommended Posts

f_boxlm_48efaf3.jpg

The Battle for Middle Earth II yra tęsinys į operatyvų real-time strategijos žaidimo The Battle for Middle Earth.Paslaptingos rasės su unikaliomis savo galiomis,kariais, kurie pagal rasę turi vis kitokiu sugebėjimų, paslaptingos būtybės, kurių pagalba kariausite su priešais . Mūšiai žemėse tokiose kaip Dol Guldur, Migloti Kalnai, Mirkwood, kuriose knibždėte knibžda drakonų ir kitokių būtybių. Karių pasirinkimas priklauso nuo žaidžiančios rasės, tai būtų nuo tokių dalinų kaip Elfų,Dvasių,Drakonų bei milžinų.. Be to,žaidimas The Battle for Middle Earth II apima didvyrius, kurie tarnaus mūšyje, kaip labai geri kariai. The Battle for Middle Earth II taip pat turi ir naują AI varikiuką ir meninės grafikos pataisymų..

Jūsų tikslas yra tapti geriausiems, todėl turėsite dirbti iš peties, kad jūsų vardas įeitų į mūšių istorija.

Vaizdai iš žaidimo:

f_197058645fdm_ee1e971.jpg

f_thelordofthm_e53e7ea.jpg

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

instruction ir toliau aprashinek strategus,kas dar neloshe shito geimo,patariu tkrj ishbandyti,nu toks fainas,lygtaj 4 rases ir lbj fainas shitas geimas,dbr mastau gal vel parsisiust :D,tau instruction +rep,nes daug aprasineji ir mazai +rep gauni :D

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Goblinų netrūksta - yra visa atskira "rasė", kur rasi goblinų karius bei lankininkus. Goblinų "rasė" šiame žaidime susideda iš visų Žiedų Valdovo "neutralių" padarų (nesančių anei Saurono anei jo priešų sąjungininkais). Tai yra Goblinai, laukiniai troliai, vorai ir panašūs gyviai. Beigi, žinoma, drakonų giminė. Tarp kitko, goblinų pagrindinis herojus yra milžiniškas šarvuotas drakonų lordas. Toks galingas, kad protingai valdomas gali pats vienas sutriuškinti ištisas armijas.

Apskritai paėmus šitas žaidimas yra geriausias iš man žinomų fantasy-RTS žanro žaidimų. Kas nebandė, pabandykit, pamatysit ką reiškia geras RTS.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele