Peršokti į turinį

Kuris hostingas geresnis?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4070 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kuris hostingas geresnis?  

54 balsai

  1. 1. Kuris hostingas geresnis?



Recommended Posts

(redaguota)

Nes turėjau, servas kartais įsijungia, kartais ne. Iš darbuotojų pagalbos sunku sulaukti, kol atrašo praeina 10min. pats "lėviausias" hostingas kurį esu bandęs. O dėl jų WEB hostingo nesiskundžiu.

Tai prabalsuok uz ta kuris tavo nuomone yra tikrai geras ir verta naudoti :) Redaguota , nario _-_Edvis_-_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PVZ:

/t...stingo-balanse/

Ir šiaip jis tikrai labai lievas.

Nes turėjau, servas kartais įsijungia, kartais ne. Iš darbuotojų pagalbos sunku sulaukti, kol atrašo praeina 10min. pats "lėviausias" hostingas kurį esu bandęs. O dėl jų WEB hostingo nesiskundžiu.

Dekui uz jusu nuomone :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dauneliai jūs, jei kuriat rimtą projektą imkit VPS'ą. Dar geriau jį imt iš PNS.LT dabar paliubomu visi stums, o aš pasakysiu štai ką kiek laikęs serverių man viskas tvarkoje buvo niekas neišijunginėja, tik reikia mokėti tą padaryti. Jūs imat tuos Dedikuoti ir t.t. dėl jų vardo... Vaikai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4070 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...