Ši skiltis yra Klausimams ir pasiūlymams SuperGames.lt forumui!
nepiktybinis.

Admin

Recommended Posts

Reikia ideti geresniu medaliu Pvz Uz 4200 pranesimu butu toks:1vt.gif

Uz 4500 toks:200.gif

Uz 4700 Toks:2vt.gif

Sis medalis atrodo kaip rasytojo tik kitos spalvos :D

O uz 5000 pranesimu! Sitoks:3vt.gif

Stai gerbimas administratoriau atsizvelg ir tavo internetinis puslapis bus ivairesnis :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Guest parkuras12

Manau reikėtų, tik ne kas 200 pranešimų. :D

Dalintis šį pranešimą

Svečias

O man atrodo, kad tuos medalius labai lengva gauti.

Aš tai padaryčiau, kad pirmą medalį gautum kažkur už 300 pranešimų ir paskui vis didėtų taip kas 300. Nu čia kaip pavyzdys.

O dabar turi 50 postų ir jau medalis, 100 postų vėl medalis.

Dalintis šį pranešimą

O man atrodo, kad tuos medalius labai lengva gauti.

Aš tai padaryčiau, kad pirmą medalį gautum kažkur už 300 pranešimų ir paskui vis didėtų taip kas 300. Nu čia kaip pavyzdys.

O dabar turi 50 postų ir jau medalis, 100 postų vėl medalis.

Pritariu :) galetu pvz padaryt kad koks paskutinis medalis butu uz 10.000 pranesimu :)

Dalintis šį pranešimą

Reikia tokio medalio , kurį galėtų gauti visi , ne tik moderatoriai arba dar kas.. Tokio , kurį gautų visu grupių atstovai...

Aš galvojau apie tokį medalį , kuris būtų tik 1 , būtų rengiami kokie konkursai kas 1 mėnesį , arba 2 , ir laimėtojas gauną jį , ir jis būna nuimamas nuo senojo laimėtojo ir pridedamas prie naujojo .. Bet nežinau kokį konkursą.. :D Bet čia mano idėja , galite komentuoti / kritikuoti.

Dalintis šį pranešimą

Galima padaryt Kad butu medalis metu moderatoriui apie kuri neturi nieks priekaistu

Gerai sugalvota . O šiaip medaliai neblogai atrodo , bet prisilaikau nuomonės , kad tie medaliai kuriuos pasiuliai būtų ne už postus . O už kažkokius laimėjimus , dažnus apsilankymus ir panašiai .

Dalintis šį pranešimą

Kokių konkursų pasiūlytumėte, neskaitant jau esamo „Pavyzdingiausias narys“? (kuris jau seniai nevyksta kažkodėl - teks pasitaisyti nuo naujo mėnesio)

Arba gal yra norinčių moderatorių organizuoti šį konkursą kartą per mėnesį, reikės sukurti dvi temas: atrankos į konkursą ir balsavimo?

Kingo, kaip siūlytum skaičiuoti apsilankymus, nes nėra galimybės pažiūrėti kiek kas kartų apsilanko kas dieną.

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele