Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Admin


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4998 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O man atrodo, kad tuos medalius labai lengva gauti.

Aš tai padaryčiau, kad pirmą medalį gautum kažkur už 300 pranešimų ir paskui vis didėtų taip kas 300. Nu čia kaip pavyzdys.

O dabar turi 50 postų ir jau medalis, 100 postų vėl medalis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O man atrodo, kad tuos medalius labai lengva gauti.

Aš tai padaryčiau, kad pirmą medalį gautum kažkur už 300 pranešimų ir paskui vis didėtų taip kas 300. Nu čia kaip pavyzdys.

O dabar turi 50 postų ir jau medalis, 100 postų vėl medalis.

Pritariu :) galetu pvz padaryt kad koks paskutinis medalis butu uz 10.000 pranesimu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Reikia tokio medalio , kurį galėtų gauti visi , ne tik moderatoriai arba dar kas.. Tokio , kurį gautų visu grupių atstovai...

Aš galvojau apie tokį medalį , kuris būtų tik 1 , būtų rengiami kokie konkursai kas 1 mėnesį , arba 2 , ir laimėtojas gauną jį , ir jis būna nuimamas nuo senojo laimėtojo ir pridedamas prie naujojo .. Bet nežinau kokį konkursą.. :D Bet čia mano idėja , galite komentuoti / kritikuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokių konkursų pasiūlytumėte, neskaitant jau esamo „Pavyzdingiausias narys“? (kuris jau seniai nevyksta kažkodėl - teks pasitaisyti nuo naujo mėnesio)

Arba gal yra norinčių moderatorių organizuoti šį konkursą kartą per mėnesį, reikės sukurti dvi temas: atrankos į konkursą ir balsavimo?

Kingo, kaip siūlytum skaičiuoti apsilankymus, nes nėra galimybės pažiūrėti kiek kas kartų apsilanko kas dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4998 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...