Peršokti į turinį

CPU Usage.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3969 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gali būt dėl virusų, mano kai buvo užkrėstas kompas tai išvis buvo vos ne šimtas... Dar jeigu turi įvairias programas kaip tuneup utilities, jos labai daug ryja (mano pc rydavo 25 procentus cpu, kai ji vien stovėdavo nieko nedarydamas O_O)

Arba gal dulkėtas labai kompas? Valai dėžės vidų?

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu tik kam ziuret ta procesoriaus apkrovima..

Pas mane pvz naudojant uTorrent (Jei jis ten aktyviai kazka pumpuoja) internetu naudotis beveik neimanoma, nes visas greitis eina i torrent'a.

Antras dalykas, dazniausiai ziurima i RAM'u apkrovima. Ir jei pas tave 4GB (ar daugiau) RAM, reikejo rasytis 64Bit, tada RAM'ai dirbtu visu pajegumu..o ne dalimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priklauso nuo CPU tie naudojimo procentai. Kuo silpnesnis CPU tuo daugiau procentų jo naudos kompiuteris įvairioms užduotims. Pas mane su PENTIUM DUAL-CORE 2.1Ghz naudoja 5 - 50% naršant su Firefox... 50 - 100% žaidžiant žaidimus. Tai čia viskas normalu, tiesiog nekreipk dėmesio.

Ramybės būsenoje nedirbant nieko būna ~0 - 5% CPU

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3969 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...