Peršokti į turinį

Del baterijos.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

As ne ta prasme kad per diena ilgiau pratemptu. o siaip visalaik.. nes sako kad jai ten visalaik su prijungtu sedesi tai po 1-2metu reikes keist batke..

Aš jau kaip 3 metus turiu kompiuteri Dell inspirion N5110 prijunges prie baterijos vos ne visa laiką laikau, nes žaidžiu žaidimus tai dar rimtesni koki darba dirbu, tai jokių problemu dar nematau su baterija, ir tikiuos nematyti. Nu žodžiu mano manymu tikrai jokio skirtumo nėra ar prijunges krauti kompiuteri ar nekrauni, vistiek tas pats š bus. P.S žinok jaigu nekrausi kompiuterio tai tau gali žaidimai striginėti, nes man tokia problema šiuo metu yra...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš jau kaip 3 metus turiu kompiuteri Dell inspirion N5110 prijunges prie baterijos vos ne visa laiką laikau, nes žaidžiu žaidimus tai dar rimtesni koki darba dirbu, tai jokių problemu dar nematau su baterija, ir tikiuos nematyti. Nu žodžiu mano manymu tikrai jokio skirtumo nėra ar prijunges krauti kompiuteri ar nekrauni, vistiek tas pats š bus. P.S žinok jaigu nekrausi kompiuterio tai tau gali žaidimai striginėti, nes man tokia problema šiuo metu yra...

Aisku, aciu uz patarima. O galetum savo laptopo duomenis duot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi tema dėl baterijos, tai ir aš kai ko paklausiu. Koks skirtumas ar laptopas su bateriją ar be jos? Kadangi pc laikau ant stalo, nesinešioju, tai laikau bateriją išėmęs ir pc visada įsikišu į lizdą.

Toks ir skirtumas jog jai dings elektra viskas išsijungs neišsisaugoja, o tokie išsijungimai gadina kompiuteri.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4061 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...