Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Noriu su kažkuo kažką daryt


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4018 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kalbėsiu tiesiai šviesiai, dabar, visi nueikit į skiltį apie viską > Mantas` sukčius(ar apgavikas, nepamenu) pasiskaitykit ir pagalvokit ar norėsit su manim dirbti.

Gerai, toliau, ką aš moku, mokinuos, noriu išmokti, ir ką žadu atlikti kažkokiame projekte. Mokausi HTML/CSS koduotės, C++ (naudoju žinias ant pawn) , forumų bei web'saitų kurimas. Žadu "prasikalt" ant mappinimo, tik nenumanau ar man to reikės ar ne.

Dabar ko aš ieškau - Man svarbu, kad žmogus turėtų noro, ir kažką darytų, o ne aš viską daryčiau už jį. Ir kad turėtų porą litukų kišenėje, nes aš nežadu pats visko pirkti. Žmonės kviečiantis į skype ir rašantys : "zdarova, gal reikia priziuretojo projekte tavo? " "adminu netruksta?" "gal kartu srw kuriam?" Galite net nerašyti. Pamiršau paminėti, kad žmogus turi būti iškalbinkas ir neieškantis žodžio kišenėje. Skype rasite mano profilyje - http://www.supergames.lt/user/8727-mantas/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu iš tikro, tai tu nemoki nieko :) Esi šūdmalys ir tiek.

Nei tu dirbi klaustukui (LRG savininkui), kaip apsiskelbei. Klaustukas šiuo metu viską pats scriptiną. Viską! Seniau jam scriptino Raimis. Melagis konkretus esi.

Vienas tavo pliusas, motyvacinius laiškus tai tikrai moki rašyt :D Gali padėt studentams stojantiems į užsienio universitetus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu iš tikro, tai tu nemoki nieko :) Esi šūdmalys ir tiek.

Nei tu dirbi klaustukui (LRG savininkui), kaip apsiskelbei. Klaustukas šiuo metu viską pats scriptiną. Viską! Seniau jam scriptino Raimis. Melagis konkretus esi.

Vienas tavo pliusas, motyvacinius laiškus tai tikrai moki rašyt :D Gali padėt studentams stojantiems į užsienio universitetus :D

Nesupratau? Koks dar klaustukas? Gal supainiojai? Jokiam LRG nedirbau, duok nuorodą kur taip parašiau.

Redaguota , nario Mantas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 savaičių...

Ups... Atsiprašau, truputį sumaišiau su didžiuoju skripteriu pawno... Bet vis tiek tu šūdmalys :D Bandai apgaut žmones dėl penkių litų, o ieškai partnerio kuris turėtų "litukų" kaip tu sakai.

Sumaišei su didžiuoju skripteriu Luku Sabaliui, kitaip šitam forume vadinamu - sabas, pawno :D Ten didysis scripteris gi, nieko apsoliučiai nemoka o skelbesi kuo nėra. Bet iš šito aprašymo tai panašiai rašo kaip tas, įdomu ar čia ne tas pats asmuo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4018 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...