Kiek aš žiūriu pas jus, vienos patyčios. Pavyzdžiui aš, lankau krepšinį, šiek tiek ant masės, ir nei kas prie manęs kabinasi, nei ką. Klasėje jokių mūštynių, visi gerai sutaria, jei kas prie mūsų prisikabina, būtinai kitas tave apgins. Kiek skaičiau, visi giriasi kad gali apsigint, ir nebijo pastovėt už save. Bet yra labai durnas klausimas, KAM STOVĖT UŽ SAVE, JEIGU GALI STOVĖT SU VISAIS? Pas mus visapusiškas palaikymas, visi bendrauja, panos su bernais sueina, neesam pasidaline į kelias šaikas, visi už visus eina. Pagalvokit patys, ar nebūtų jums geriau turėt draugų kurie už jus pastovės, ar varyt plikai vienam jeigu tektų, ir tikėtis geriausio?