Peršokti į turinį

Procesorius


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4065 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Lenovo... Viskas tuo ir pasakyta... Nežinau, kodėl ir kaip, bet jie laaaabai lėtai dirba ir dažnai genda. Skirti tik asmeniniam naudojimuisi ir darbui su excel, bei word ir pnš.

nu cia dar ibm gamino liktais. kompas geras, buvau pas meistrus. sake viskas su kompu tobula, kazkas programiskai blogai. tai wtf? :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau , galite tikėti galite ne bet aš su AMD procu 1.65 gHz (ant motinines toks didžiausias, galingiausias) lošiau mw3 ir visiškai nelagino, suprantat ne nuo proco priklauso, kiek jis ghhz turi o pvz intel i3 arba i5 nuo situ sudu priklauso, o mano procas nedauk turi gHz bet jis galingas, 4gb ram ir 2gb vaizduske.

Redaguota , nario fck`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau , galite tikėti galite ne bet aš su AMD procu 1.65 gHz (ant motinines toks didžiausias, galingiausias) lošiau mw3 ir visiškai nelagino, suprantat ne nuo proco priklauso, kiek jis ghhz turi o pvz intel i3 arba i5 nuo situ sudu priklauso, o mano procas nedauk turi gHz bet jis galingas, 4gb ram ir 2gb vaizduske.

BullShit. Minimum reikia AMD 2,1 GHz. Tau paprasčiausiai nebūtų įsijungęs mw3, nes jeigu PC neatitinka minimalių reikalavimų neįsijungia. Bėje tie i3 ir i5 "šūdai" kelis kart geresni nei tavo :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4065 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...